من یک اسلیترینی هستم :)

چوب چوب‌دستی من بید:

بید نوعی غیرمعمول در انواع چوبدستی است که قدرت درمانی هم دارد و طبق تجربیاتی که داشته‌ام، صاحب ایده‌آل برای چوبدستی بید، غالبا احساس نوعی نا‌امنی (معمولا بی‌دلیل) می‌کند، هرچند ممکن است سعی کند احساس خود را مخفی کند. با این وجود، بسیاری از مشتریان بی‌پروای من (تحت تاثیر چهره‌ی جذاب خود و شهرت بالایشان در استفاده از جادوهای پیشرفته‌ی غیر کلامی)، اصرار به امتحان کردن چوبدستی بید را دارند. چوبدستی‌های من به جای آن افرادی که فکر می‌کنند کمتر چیزی باقی مانده تا بخواهند یاد بگیرند، همواره کسانی را انتخاب می‌کنند که قابلیت‌های بسیار بالایی داشته باشند. این ضرب‌المثل همیشه در خانواده‌ی من نقل می‌شد که هر کس به دورترین نقاط سفر کند، بیشترین بهره را از بید خواهد برد.

مغز چوب‌دستی من ققنوس:

این کمیاب‌ترین نوع مغز است. پرهای ققنوس توانایی اجرای وسیع‌ترین محدوده‌ی جادو را دارند، با این حال ممکن است بیشتر از تک‌شاخ یا اژدها طول بکشد تا این را بروز دهند. این چوبدستی‌ها بیشترین ابتکار عمل را از خود نشان می‌دهند، گاهی اوقات به خودی خود عمل می‌کنند، خصوصیتی که بسیاری از جادوگران و ساحره‌ها آن را دوست ندارند.

چوبدستی‌های پر ققنوس همیشه در زمینه‌ی انتخاب صاحبان خود سخت‌گیرتر از همه هستند، چرا که موجودی که پر از آن گرفته شده یکی از مستقل‌ترین و غیروابسته‌ترین موجودات دنیاست. مطیع کردن و شخصی‌سازی این چوبدستی‌ها سخت‌تر از همه است، و معمولاً وفاداری آنان را به سختی می‌توان برد.