من یک ریونکلایی هستم :)

چوب چوب‌دستی من بلوط سرخ:

معمولا این گفته احمقانه را می‌شنوید که بلوط سرخ نشانه‌ای تردیدناپذیر از تندخویی دارنده‌اش است. در واقع، فرد مناسب چوب‌دستی بلوط سرخ مجذوب سرعت بالای غیرمعمولی آن می‌شود و همین باعث شده که این چوب‌دستی برای دوئل کردن بی عیب و نقص باشد. من دریافته‌ام که صاحب ایده‌آل این چوب‌دستی فردی حرفه‌ای، باهوش و سازگار، عموما خالق افسون‌های متمایز و برجسته و زن یا مرد خوبی است که هر کسی در نبرد باید در کنار خود داشته باشد. از نظر من چوب‌دستی‌های بلوط سرخ جزو زیباترین چوب‌دستی‌ها هستند.

مغز چوب‌دستی من تک‌شاخ:

موی تک‌شاخ معمولاً پایدارترین جادوها را تولید می‌کند، و کمتر از همه تحت‌الشعاع نوسانات و انسدادها قرار می‌گیرد. چوبدستی‌هایی که مغز تک‌شاخ دارند به طور کلی سخت‌تر از بقیه به جادوی سیاه روی می‌آورند. این چوبدستی‌ها وفادارتر از همه هستند، و معمولاً به اولین صاحب خود به شدت وفادار می‌مانند، چه جادوگر یا ساحره‌ی ورزیده‌ای باشد و چه نباشد.

نقاط ضعف جزئی موی تک‌شاخ آن است که آن‌ها قدرتمند‌ترین چوبدستی‌ها را نمی‌سازند (هر چند ممکن است جنس چوبدستی آن را جبران کند) و این که اگر شدیداً به صوت اشتباه استفاده شوند دچار سرخوردگی می‌شوند، به این معنی که ممکن است مو «بمیرد» و لازم باشد که آن را جایگزین کرد.