من یک ریونکلایی هستم :)

چوب چوب‌دستی من گیلاس:

این چوب بسیار کمیاب چوب‌دستی‌ای با قدرت عجیب تولید می‌کند که دانش‌آموزان مدرسه مهوتوکورو ژاپن بسیار برای آن ارزش قائل هستند؛ جایی که صاحبان چوب‌دستی گیلاس اعتبار خاصی دارند. خریداران غربی چوب‌دستی باید تصوراتشان در مورد اینکه شکوفه‌های صورتی درخت گیلاس باعث می‌شود چوب‌دستی ساخته شده از آن سخیف و زینتی باشد را از ذهنشان پاک کنند، زیرا چوب گیلاس معمولا چوب‌دستی‌ای می‌سازد که فارغ از هسته‌ی آن، قدرت مرگباری دارد، اما اگر با ریسه قلب اژدها همراه شود، با جادوگری که خودکنترلی و قدرت ذهنی استثنایی نداشته باشد، هرگز جفت نمی‌شود.

مغز چوب‌دستی من ققنوس:

این کمیاب‌ترین نوع مغز است. پرهای ققنوس توانایی اجرای وسیع‌ترین محدوده‌ی جادو را دارند، با این حال ممکن است بیشتر از تک‌شاخ یا اژدها طول بکشد تا این را بروز دهند. این چوبدستی‌ها بیشترین ابتکار عمل را از خود نشان می‌دهند، گاهی اوقات به خودی خود عمل می‌کنند، خصوصیتی که بسیاری از جادوگران و ساحره‌ها آن را دوست ندارند.

چوبدستی‌های پر ققنوس همیشه در زمینه‌ی انتخاب صاحبان خود سخت‌گیرتر از همه هستند، چرا که موجودی که پر از آن گرفته شده یکی از مستقل‌ترین و غیروابسته‌ترین موجودات دنیاست. مطیع کردن و شخصی‌سازی این چوبدستی‌ها سخت‌تر از همه است، و معمولاً وفاداری آنان را به سختی می‌توان برد.