من یک گریفیندوری هستم :)

چوب چوب‌دستی من سمان کوهی:

چوب سمان کوهی از چوب‌های پر طرفدار برای ساخت چوب‌دستی است، زیرا مشهور است که بیش از سایر چوب‌ها خاصیت محافظتی دارد و بر اساس تجربه من این چوب‌دستی تمامی انواع طلسم‌های دفاعی، به خصوص قدرتمندترین و سرسخت‌ترین آن‌ها را به خوبی اجرا می‌کند. معمولا عنوان می‌شود که هیچ ساحر یا ساحره سیاهی تا به حال یک چوب‌دستی سمان کوهی نداشته و من نیز نمی‌توانم نمونه‌ای را به خاطر بیاورم که یکی از چوب‌دستی‌های سمان کوهی من به دست فرد شیطان‌صفتی در دنیا افتاده باشد. سمان کوهی در دستان کسی خوشحال است که خوش‌ فکر و خوش قلب باشد، اما این شهرت نیکش نباید کسی را گول بزند: عملکرد این چوب‌دستی‌ها در دوئل مانند سایر چوب‌دستی‌ها، معمولا بهتر و در پاره‌ای از اوقات بسیار فراتر از آن‌هاست.

مغز چوب‌دستی من ققنوس:

این کمیاب‌ترین نوع مغز است. پرهای ققنوس توانایی اجرای وسیع‌ترین محدوده‌ی جادو را دارند، با این حال ممکن است بیشتر از تک‌شاخ یا اژدها طول بکشد تا این را بروز دهند. این چوبدستی‌ها بیشترین ابتکار عمل را از خود نشان می‌دهند، گاهی اوقات به خودی خود عمل می‌کنند، خصوصیتی که بسیاری از جادوگران و ساحره‌ها آن را دوست ندارند.

چوبدستی‌های پر ققنوس همیشه در زمینه‌ی انتخاب صاحبان خود سخت‌گیرتر از همه هستند، چرا که موجودی که پر از آن گرفته شده یکی از مستقل‌ترین و غیروابسته‌ترین موجودات دنیاست. مطیع کردن و شخصی‌سازی این چوبدستی‌ها سخت‌تر از همه است، و معمولاً وفاداری آنان را به سختی می‌توان برد.