من یک اسلیترینی هستم :)

Rezyyyy

همون Rezy قبلی... اسم و رمزمو گم کردم :') یه دختر باحال و پر جنب و جوش که عاشق اسلیترینه (با اینکه مشنگ زاده است) و کلاه گروه بندی میخواست اونو توی هافلپاف بذاره (که نذاشت) و با اینکه قلب مهربونی داره اما گاهی اوقات اخلاقش هیپوگریفی میشه ;)

چوب چوب‌دستی من سمان کوهی:

چوب سمان کوهی از چوب‌های پر طرفدار برای ساخت چوب‌دستی است، زیرا مشهور است که بیش از سایر چوب‌ها خاصیت محافظتی دارد و بر اساس تجربه من این چوب‌دستی تمامی انواع طلسم‌های دفاعی، به خصوص قدرتمندترین و سرسخت‌ترین آن‌ها را به خوبی اجرا می‌کند. معمولا عنوان می‌شود که هیچ ساحر یا ساحره سیاهی تا به حال یک چوب‌دستی سمان کوهی نداشته و من نیز نمی‌توانم نمونه‌ای را به خاطر بیاورم که یکی از چوب‌دستی‌های سمان کوهی من به دست فرد شیطان‌صفتی در دنیا افتاده باشد. سمان کوهی در دستان کسی خوشحال است که خوش‌ فکر و خوش قلب باشد، اما این شهرت نیکش نباید کسی را گول بزند: عملکرد این چوب‌دستی‌ها در دوئل مانند سایر چوب‌دستی‌ها، معمولا بهتر و در پاره‌ای از اوقات بسیار فراتر از آن‌هاست.

مغز چوب‌دستی من تک‌شاخ:

موی تک‌شاخ معمولاً پایدارترین جادوها را تولید می‌کند، و کمتر از همه تحت‌الشعاع نوسانات و انسدادها قرار می‌گیرد. چوبدستی‌هایی که مغز تک‌شاخ دارند به طور کلی سخت‌تر از بقیه به جادوی سیاه روی می‌آورند. این چوبدستی‌ها وفادارتر از همه هستند، و معمولاً به اولین صاحب خود به شدت وفادار می‌مانند، چه جادوگر یا ساحره‌ی ورزیده‌ای باشد و چه نباشد.

نقاط ضعف جزئی موی تک‌شاخ آن است که آن‌ها قدرتمند‌ترین چوبدستی‌ها را نمی‌سازند (هر چند ممکن است جنس چوبدستی آن را جبران کند) و این که اگر شدیداً به صوت اشتباه استفاده شوند دچار سرخوردگی می‌شوند، به این معنی که ممکن است مو «بمیرد» و لازم باشد که آن را جایگزین کرد.