من یک اسلیترینی هستم :)

چوب چوب‌دستی من خاس:

خاس یکی از نادرترین چوب‌های چوب‌دستی است. این چوب‌ که از دیرباز به عنوان حفاظت‌کننده شناخته می‌شده، برای کسانی که ممکن است برای غلبه بر تمایلاتشان به خشم و بی‌پروایی، کمک لازم داشته باشند، به خوبی کار می‌کند. چوب‌دستی‌های خاس همچنین معمولا کسانی را انتحاب می‌کنند که در موقعیت سخت و خطرناک عموما روحی قرار داشته باشند. خاس یکی از آن چوب‌هایی است که عملکردش به طرز چشمگیری بسته به هسته چوب‌دستی، متفاوت است و چوبی است که همراه کردنش با پر ققنوس سخت است، زیرا دمدمی مزاجی این چوب با استقلال ققنوس عمیقا در تضاد است. اگر اتفاق عجیبی بیفتد و چنین ترکیبی جفت ایده‌آل خود را پیدا کند، بهتر است هیچ چیز و هیچ کس سر راهشان قرار نگیرد.

مغز چوب‌دستی من تک‌شاخ:

موی تک‌شاخ معمولاً پایدارترین جادوها را تولید می‌کند، و کمتر از همه تحت‌الشعاع نوسانات و انسدادها قرار می‌گیرد. چوبدستی‌هایی که مغز تک‌شاخ دارند به طور کلی سخت‌تر از بقیه به جادوی سیاه روی می‌آورند. این چوبدستی‌ها وفادارتر از همه هستند، و معمولاً به اولین صاحب خود به شدت وفادار می‌مانند، چه جادوگر یا ساحره‌ی ورزیده‌ای باشد و چه نباشد.

نقاط ضعف جزئی موی تک‌شاخ آن است که آن‌ها قدرتمند‌ترین چوبدستی‌ها را نمی‌سازند (هر چند ممکن است جنس چوبدستی آن را جبران کند) و این که اگر شدیداً به صوت اشتباه استفاده شوند دچار سرخوردگی می‌شوند، به این معنی که ممکن است مو «بمیرد» و لازم باشد که آن را جایگزین کرد.