من یک گریفیندوری هستم :)

mohammadhossein

Happiness can be found, even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light - لینک شخصی من

چوب چوب‌دستی من ممرز:

چوب‌دستی من از ممرز ساخته شده و در کمال تواضع و فروتنی باید بگویم که ممرز ساحر یا ساحره‌‌ی با استعدادی را انتخاب می‌کند که عطش شدید و منحصر به فردی برای دانستن دارد، که برخی آن را وسواس فکری می‌نامند (گرچه من کلمه «بصیرت» را ترجیح می‌دهم) و همیشه به دنبال فهمیدن هستند. ممرز تقریبا سریع‌تر از تمامی چوب‌دستی‌ها خود را با سبک جادوی صاحبش وفق می‌دهد و آنقدر سریع و زیاد به شخص وابسته می‌شود که باقی افراد به سختی می‌توانند از آن حتی برای ساده‌ترین طلسم‌ها استفاده کنند. به همین ترتیب چوب‌دستی‌های ممرز قوانین شخصیتی دارنده‌هایشان را، هر چه که باشد، دریافت می‌کنند و از انجام هر کاری، چه خوب و چه بد، که با اصول دارنده‌‌شان تطابق نداشته باشد، سر باز می‌زنند. یک چوب‌دستی خوش تنظیم و با شعور.

مغز چوب‌دستی من تک‌شاخ:

موی تک‌شاخ معمولاً پایدارترین جادوها را تولید می‌کند، و کمتر از همه تحت‌الشعاع نوسانات و انسدادها قرار می‌گیرد. چوبدستی‌هایی که مغز تک‌شاخ دارند به طور کلی سخت‌تر از بقیه به جادوی سیاه روی می‌آورند. این چوبدستی‌ها وفادارتر از همه هستند، و معمولاً به اولین صاحب خود به شدت وفادار می‌مانند، چه جادوگر یا ساحره‌ی ورزیده‌ای باشد و چه نباشد.

نقاط ضعف جزئی موی تک‌شاخ آن است که آن‌ها قدرتمند‌ترین چوبدستی‌ها را نمی‌سازند (هر چند ممکن است جنس چوبدستی آن را جبران کند) و این که اگر شدیداً به صوت اشتباه استفاده شوند دچار سرخوردگی می‌شوند، به این معنی که ممکن است مو «بمیرد» و لازم باشد که آن را جایگزین کرد.