من یک گریفیندوری هستم :)

I hope I can do everything

چوب چوب‌دستی من زغال اخته:

زغال‌اخته یکی از چوب‌های مورد علاقه من است و به این نتیجه رسیده‌ام که جفت کردن چوب‌دستی زغال اخته با صاحبی ایده‌آل همیشه سرگرم‌کننده است. چوب‌دستی‌های زغال اخته شگفت‌انگیز و موذی هستند. آن‌ها طبیعتی بازیگوش دارند و بر فردی اصرار دارند که بتواند آن‌ها را وارد محدوده‌های هیجان و سرگرمی کند. با این حال کاملا اشتباه است که از این موضوع چنین نتیجه‌گیری شود که چوب‌دستی‌های زغال اخته زمانی که از آن‌ها خواسته می‌شود نمی‌توانند جادوهای جدی انجام دهند. این چوب‌دستی‌های مشهور به این هستند که در شرایط سخت طلسم‌های خارق‌العاده‌ای ایجاد می‌کنند و زمانی که با ساحر یا ساحره‌ای زیرک و باهوش جفت شوند، می‌توانند جادوهای خیره‌کننده‌ای انجام دهند. یک نقطه ضعف جالب در مورد بیشتر چوب‌دستی‌های زغال اخته این است که از اجرای طلسم‌های غیر کلامی امتناع می‌کنند و معمولا کمی پر سر و صدا هستند.

مغز چوب‌دستی من ققنوس:

این کمیاب‌ترین نوع مغز است. پرهای ققنوس توانایی اجرای وسیع‌ترین محدوده‌ی جادو را دارند، با این حال ممکن است بیشتر از تک‌شاخ یا اژدها طول بکشد تا این را بروز دهند. این چوبدستی‌ها بیشترین ابتکار عمل را از خود نشان می‌دهند، گاهی اوقات به خودی خود عمل می‌کنند، خصوصیتی که بسیاری از جادوگران و ساحره‌ها آن را دوست ندارند.

چوبدستی‌های پر ققنوس همیشه در زمینه‌ی انتخاب صاحبان خود سخت‌گیرتر از همه هستند، چرا که موجودی که پر از آن گرفته شده یکی از مستقل‌ترین و غیروابسته‌ترین موجودات دنیاست. مطیع کردن و شخصی‌سازی این چوبدستی‌ها سخت‌تر از همه است، و معمولاً وفاداری آنان را به سختی می‌توان برد.