هوای امروز دیوانه‌خانهٔ مرکز دنیای جادوگری
بارون میاد، هورکراکس‌ها شسته شدن
دیلی پرافت
تهران، مرکز دابلیو سی - چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ - ۳ صفحه

پس از از بین رفتن هورکراکس های ولدمورت و نابودی اون خاندان ملفوی به سوی خرید کرم های جوان کننده و سوختگی ناشی از جادوهای سیاه ولدمورت روی اوردند و به نواحی دارک مارک مالیدند آنان با بساط کردن این کرم ها جلوی دادگاه مرگخوار ها و طرفداران ولدمورت را گرفتند اما این کرم ها عوارض برگشت ناپذیری در نواحی خاصی دارد و سبب ملتهب شدن پوست میشود چرا که برخی از مرگخواران دارک مارک آنان بر روی لپ باسن آنان قرار دارد. لوسیوس ملفوی اخیرا در پاسخ به وزارت بهداشت و جوانان گفته این کرم ها درمرحله ی ازمایش هستند و هنوز لازم است مصرف کننده از چوب پنبه در باسن خود استفاده کند تا شلوارش با پوست برخورد نکند البته وی افزود میتوانند برای فاصله انداختن شلوار با پوست از روش های دیگر نیز استفاده کنند.
در مصاحبه ای که با پروفسور بینز راجب رنگ موی ملفوی ها شده است او گفته است مالفوی ها مو نداشتند و همه از کلاه گیس استفاده میکردند تا اینکه پدر مادر بزرگ مادری پروفسور تریلانی که میشده نوه ی پدری مالفوی توانست با چسب و اکسیدان جادوگری جهشی در ژنتیک این خاندان ایجاد کند. برخی بر این باورند که خاندان ملفوی بخشی از ثروت خود را با استفاده از قالیچه سلیمان از مرز های انگلستان خارج کرده و در سهام ایران خودرو سرمایه گذاری کرده اند جادوگر چه داند قیمت نقل و نبات. به گزارش میلان آنها چنان از آپشن های پراید شگفت زده شدند که تصمیم به بازگشایی شعبه ای در کوچه دیاگون گرفتند و بعد ها از سپر پراید در مغز چوب دستی ها استفاده کردند. نیاکان ملفوی ها یعنی ارمند ملفوی پس از گرفتن زمین از شاه ویلیام یکم در آن خیار چمبر ومهر گیاه پرورش داد ولی این پروژه با شکست مواجه شد که خیارها در باسن مهرگیاه ها رشد میکردند و جیغ انها مانع ازخوابیدن ارمند ملفوی میشد به همین جهت شروع به ساخت و ساز در زمین های خود کرد. ملفوی ها غالبا افرادی لاغر اندام و استخوانی بودند در این بین فردی به نام گری ملفوی که از چاقی مفرط رنج میبرد دست به اختراع جادوی لاغر کننده زد ولی از انجا که با چوبدستی اش درست نشانه نگرفته بود به چوبریش تبدیل شد و از وسط شکست و خشک شد افتاد.
به گزارش آلونیوز مالفوی ها در تجارت ملحفه نیز تاجران بزرگی بودند آنها پس از دزدیدن قالیچه سلیمان ملحفه های پرنده را ابداع کردن که صفر تا صد بیشتری از قالیچه سلیمان دارند. ملفوی ها صاحب بسیاری از تجارت های بخش ماگلی نیز هستند ازمیان انها میتوان به احداث پالایشگاه نفت در تنب کوچک و همچنین پرورش طاووس در مراکش اشاره کرد. دراکو مالفوی که جهت بازدید ازپالایشگاه به تنب کوچک رفته بود اذعان داشت که آنچنان هم کوچک نبوده و سپس یکی از دکل ها را ناپدید کرد.
افشاگری های بیشتر از خاندان مالفوی ادامه دارد.

ثبت نظر شما در روزنامه
ورشکستگی دابیلیو سی بِت

مقاله‌ای از: میلان

در مسابقه هفته قبل خاندان مالفوی مبلغ بسیار سنگینی بر روی پرواز هاگرید بر روی زمین کوییدیچ شرط بستن.
و همانطور که در گزارشی دیگر از تحریریه پیام امروز گفته شد ( رجوع شود به گزارش حلیم فروشی روبروی هاگوارتس) هاگرید بر فراز زمین کوییدیچ به پرواز در آمد و باعث برد شرط ضریب ۳۲ برای خاندان مالفوی شد.
مرکز دنیای جادوگری در حال ورشکستگی قرار گرفته و یک منبع اگاه نیز گفته است دلیل تاخیر انتشار قسمت ۳۴ پادکست لوموس حمله دمنتور ها به امید. ک برای گرفتن پول بوده است.

پادکست لوموس : برنامه صوتی تصویری ماگلی (آخر ما هم نفهمیدیم) میباشد.

ثبت نظر شما در روزنامه

خاندان ملفوی همیشه به این معروف بوده‌اند که بدهی‌شان را پس می‌دهند. آن‌ها که یکی از خاندان‌های متموّل و اصیل جادوگری هستند، همیشه به این موضوع افتخار کرده‌اند و در تمام مناسبت‌ها و مهمانی‌ها و مراسم‌ها با آن پز می‌دهد. اما آیا این مسئله حقیقت دارد؟

طبق گزارشی که از فرد ناشناسی به دست ما رسیده، خاندان ملفوی این شهرت خود را نه با پرداخت همیشگی بدهی‌هایشان، بلکه با استفاده از افسون حافظه به دست آورده‌اند. این فرد که نخواسته نامش فاش شود، ادعا می‌کند که به اسنادی دست یافته که نشان می‌دهد آقای سپتیموس ملفوی روی یکی از طلب‌کارانش به نام بیل گایدی دست‌کم هفت بار افسون حافظه را اجرا کرده است.

آقای گایدی یکی از جادوگران ثروتمند قرن هجدهم و نوزدهم بود که خودش با نزول‌خواری ثروتی به‌هم زده بود. او یکی از اسپانسرهای تیم کوییدیچ سرخ‌پوشان پایتخت انگلستان بود که کمک‌های مالی زیادی به این تیم کرد. ظاهراً آقای سپتیموس ملفوی در طی دههۀ ۱۸۰۰ هفت بار از او وام گرفته بود و هر هفت بار به‌جای بازپرداخت، افسون حافظه را روی آقای گایدی اجرا کرده بود. آقای گایدی بعدها به زندان افتاد و آقای ملفوی با ثروتی که به دست آورده بود به قدرت اصلی پشت‌پردۀ وزارت جادو تبدیل شد.

از خوانندگان دیلی پرافت می‌خواهیم که در صورتی که بدهی‌ای به خاندان ملفوی داشته‌اند مطمئن شوند که در هنگام بازپرداخت شاهدی حاضر باشد.

ثبت نظر شما در روزنامه
دراکو – کوویدیچ – شعبه دو

مقاله‌ای از: حلیم فروشی روبروی هاگوارتس

بخش اول : یافتن عن دماغ
پس از افتضاحی که با تبدیل شدن پورت کی در شعبه اصلی حلیم فروشی رخ داد مدیر حلیم فروشی به فکر ایجاد شعبه دوم حلیم فروشی در پشت هاگوارتس افتاد. به همین جهت برای ایجاد شعبه جدید به منبع مالی قدرتمندی نیاز بود تا این شعبه افتتاح شود. اولین مشکل بر سر راه درخت های پشت هاگوارتس بودند که مانع نمای شعبه جدید میشدند و مدریت هاگوارتس اجازه قطع آنان را نمیداد به همین دلیل برای خشکاندن شبانه آنان به شاش یونیکورن و عن دماغ روز ۱۳ام ماه جولای نیفلر نیاز بود به همین جهت مدریت حلیم فروشی با خاندان ملفوی تو کوتیشن مارک دراکو وارد مذاکره شد.

بخش دوم : مذاکره
با مذاکرات حلیم فروشی با جناب آقای دراکو ملفوی ایشان تمایل به همکاری برای احداث شعبه پشت هاگوارتس از خود نشان داد. جلسات به قدری خوب پیش رفت که خاندان ملفوی حتی حاضر به خریداری برند حلیم فروشی روبروی هاگوارتس نیز شدند و برنامه ای برای احداث نوشابه فروشی روبروی هاگوارتس نیز داشتند.

بخش سوم : سسِ هگرید
پس از مسابقه کوییدیچ پیشکسوتان بریتاتیا و بلغارستان دراکو کونشور حاضر به همکاری و احداث شعبه دو نشد.
در حین برگذاری مسابقه ساندویچ قاقم با سس هگرید در منو دردسر ساز شد. کسانی که با گفتن ورد اکسیو ساندویچ قاقم با سس هگرید قصد خرید این ساندویچ را داشتند باعث به پرواز در آمدن هگرید در ورزشگاه و خرابی بسیاری شدند. حال هگرید وخیم گزارش شده و هم اکنون در بیمارستان سنت مانگو بستری است. پس از این حادثه دراکو تمامی جلسات را لغو کرد و افتتاح شعبه دو حلیم فروشی در حاله ای از ابهام است.

ثبت نظر شما در روزنامه

در سالی که گذشت، دانشگاه اکستر در بریتانیا در تصمیمی کاملاً ناگهانی و بی‌سابقه اعلام کرد که برای سال تحصیلی پیش رو در مقطع کارشناسی ارشد رشته‌ی علوم جادوگری دانشجو جذب می‌کند. این مسئله باعث شگفتی ماگل‌های بسیاری شد و این انسان‌های فاقد نیروی جادویی از اضافه شدن چنین رشته‌ای هم مشعوف و متحیر و هم شوکه و معترض شدند.

اما در این میان واکنش جادوگران به چنین تصمیمی باعث شد خبرنگاران ما با نگاهی دقیق‌تر به این ماجرا توجه نشان بدهند. واکنش جادوگران به این مسئله را می‌توان در دو دسته‌ی کلی طبقه‌بندی کرد: گروهی که باور دارند پیوندهای عمیقی میان جادوگران و ماگل‌ها وجود دارد، بسیار از این تصمیم استقبال کرده‌اند، اما دسته‌ای دیگر معتقدند ما به اندازه‌ی کافی در گذشته به ماگل‌ها فرصت برقراری روابط دوستانه داده‌ایم و این موجودات تمام پل‌های پشت سرشان را خراب کرده‌اند و ما نباید از یک سوراخ چندبار گزیده شویم.

این گروه پا را فراتر از اعتراض گذاشته‌اند و برای پیدا کردن عوامل پشت صحنه‌ی چنین رویدادی دست به عمل زده‌اند. جادوگران این گروه معتقدند ماگل‌ها به تنهایی نمی‌توانند از عهده‌ی عملی کردن چنین تصمیمی بربیایند و حتماً جادوگرانی به آن‌ها کمک می‌کنند تا این رشته در دنیای ماگلی تدریس شود.

در چند ماه گذشته کمیسیونی برای بررسی بیشتر این وقایع تشکیل شده که تمام سرنخ‌های در دسترس را بررسی می‌کند. این کمیسیون هنوز مدارک به دست آمده را به صورت کامل افشا نکرده است اما یکی از اعضا به صورت غیررسمی اعلام کرده اسکورپیوس ملفوی یکی از مهمترین عناصر دست‌اندرکار است.

پسر دریکو ملفوی که پدربزرگش در گذشته‌ای نه چندان دور یکی از مرگخواران اصلی لرد سیاه به حساب می‌آمده، حالا پرچم حسنه کردن روابط میان ماگل‌ها و جادوگران را بالا برده است و ادعا کرده حاضر است بخش اعظمی از ثروت شگرف ملفوی‌ها را در این راه صرف کند. شایعات حاکی از آن است که آلبوس سوروس پاتر هم در این راه با او همکاری نزدیکی دارد. حال آنکه پدران این دو، دریکو ملفوی و هری پاتر، هرگونه ارتباط میان پسرانشان با مسئولان دانشگاه اکستر را رد کرده‌اند و آن را شایعاتی برای از بین بردن اعتبار خانوداگی‌شان دانسته‌اند.

ثبت نظر شما در روزنامه
لوسیوس مالفوی، شیندلر ماگل‌زاده‌ها؟

مقاله‌ای از: ویچر میان ابعادی ساکن هاگوارتز

خانواده مالفوی با وجود تلاش‌های دراکو مالفوی و پسرش همچنان نزد بسیاری از خانواده‌های با اصالت جادوگری اعتبار چندانی ندارد چرا که از نظر آن‌ها لوسیوس مالفوی در زمان قدرت گرفتن لرد سیاه همان نقشی را بازی می‌کرد که شکر برای چای سیاه؛ یعنی شیرین کردن ماجرا!
این فرد بعد از سقوط اولیه لرد سیاه، با نفوذ و اعتباری که داشت وارد وزارتخانه شد و به عقیده بسیاری عامل اصلی واکنش احمقانه وزارتخانه به بازگشت لرد سیاه بود.
بعد از آن و با به قدرت رسیدن لرد سیاه، این فرد همچنان در مسند قدرت باقی ماند، خانه‌ی او یکی از پایگاه‌های اصلی مرگ‌خواران بود و هرچند به خاطر بی‌کفایتی ذاتی‌اش از حلقه نزدیکان ولدمورت کنار گذاشته شد، با این وجود طمع این فرد هرگز به اتمام نرسید.
خوانندگان عزیز حتما در جریان حرکات منزجرکننده وزارتخانه مبنی بر تسویه‌‌های سازمان‌یافته جامعه جادوگری در زمان قدرت‌گیری لرد سیاه هستند (چنانچه در جریان این جزییات نیستید توصیه می‌کنیم کمی بیشتر روزنامه خوانده و دوباره درس تاریخ جادوگری را به شکل مجازی بخوانید!)
در آن زمان، ماگل‌زاده‌ها تلاش می‌کردند از زیر گریگونتز هم شده شجره‌نامه‌ای مبنی‌بر اصیل‌زادگی خود پیدا کنند تا به عنوان گواهی به بازرسان وزارت سجر و جادو ارائه دهند.
شواهد جدید نشان می‌دهد که لوسیوس مالفوی در آن زمان از این نیاز بالقوه استفاده کرده و شجره‌نامه‌های تقلبی را به قیمتی گزاف (تا مبلغ پانصد گالیون هم تایید شده است) به افراد مختلف فروخته است. او حتی پا را فراتر گذاشته و در دفتر خاطراتش خود را به عنوان شیندلر ماگل‌زاده‌ها معرفی کرده است. ( چنانچه نمی‌دانید این فرد کیست مجبورید به سراغ نزدیک‌ترین ماگل اطراف خود رفته تا از چند و چون ماجرا مطلع شوید!)
در نهایت اما راز این فساد هولناک توسط یکی از فرزندان خانواده بریتز برملا شد.
جوانا بریتز گفت که مادرش شجره‌نامه‌ای را از لوسیوس مالفوی خریده و حالا درخواست کرده که غرامت آن شجره‌نامه را از خانواده مالفوی بگیرد.
تحقیقات پیرامون این موضوع ادامه داشته و دادگاه تا  زمان صدور رای نهایی بخشی از میراث خانواده مالفوی را مصادره کرده است.

ثبت نظر شما در روزنامه
دعوی حقوقی خاندان مالفوی در دادگاه ماگل‌ها

مقاله‌ای از: نوازنده شب دراز

همیشه زمزمه‌هایی من باب فعالیت‌ اقتصادی خاندان مالفوی در بازار ماگل‌ها بود که سرانجام امروز به قصد شفاف سازی پاره‌ای از فعالیت‌های اقتصادی خاندان مالفوی در بازار ماگل‌ها به دلیل شبهات کلاهبرداری پای انها به دادگاه انقلاب لندن و حومه کشیده شده است. این پرونده در حال حاضر در شبعه دوم دادگاه در جریان است و به نظر می‌رسد که یکی از اعضای خاندان مالوی شرکت مالی تأسیس کرده و به شکل پانزی از هزاران نفر کلاهبرداری کرده است.
کارشناسان دادگستری ماگل ها در راستای تحقیقات بیشتر، جزئیات ‌و تاریخچه شرکت مالی تاسیس شده توسط اعضای خاندان مالوی که نقش مهمی در روشن شدن این پرونده داشته را بررسی کرده‌اند.
اما در نهایت آیا نظام حقوقی ماگل‌ها قادر به برگزاری یک دادگاه عادلانه و صدور حکم مناسب خواهد بود؟ این پرونده می‌تواند تأثیراتی عمیقی در جامعه ماگل‌ها و خطراتی نیز در جامعه جادوگری به همراه داشته باشد.
همچین وزارت سحر جادو نیز اعلام کرده که طی تحقیقات مجزا و در یک کنفرانس مطبوعاتی درباره شفافیت و اصول اخلاقی در فعالیت‌های اقتصادی اطلاعات جدیدی ارائه دهد.

ثبت نظر شما در روزنامه
خانواده مالفوی شاه انگلیس می‌شوند

مقاله‌ای از: آبتیموس معصومی نژاد

به تازگی شایعه‌ای عجیب در سرتاسر دنیای جادوگری منتشر شده است که با سرعت به مهم‌ترین گفت‌وگوی خانواده‌های جادوگری سر میز شام تبدیل شده.
یکی از اعضای خانواده مالفوی ۳ سال در مسند قدرت در دنیای ماگل‌ها بوده است.
الکساندر بوریس دو ففل جانسون که در دنیای جادوگری با اسم بوریس جان مالفوی شناخته می‌شود ۳ سال نخست‌وزیر بریتانیا بوده و توانسته است نفوذ گسترده‌ای در دنیای ماگل‌ها داشته باشد.
بوریس جانسون از سال ۲۳ ژوئیه ۲۰۱۹ پس از استعفای ترزا می از نخست‌وزیری، نخست وزیر یتانیا شد. حالا شایعه قوی‌ای منتشر شده که بوریس با انجام طلسم فرمان توانسته ترزا می را به استعفا مجبور کند و خود به قدرت بنشیند.
از آن‌جایی که جادوگران اخبار دنیای ماگل‌ها را پیگیری نمی‌کنند این خبر تا به امروز منتشر نشده بود.
بوریس جانسون در سالهای نخست‌وزیری خود توانسته بسیاری از مالفوی‌ها را در مقام‌های مختلف استخدام کند که بعد از استعفایش در سال ۲۰۲۲ آن‌ها هنوز در این مقام‌ها باقی مانده‌اند.
بسیاری از جادوگران فکر می‌کنند بوریس جانسون با این کار به خانواده سلطنتی نزدیک شده تا بتواند یکی از مالفوی‌ها را با معجون پالیجوس به جای پادشاه انگلستان بنشاند و آرزوی دیرینه خانواده خود برای پادشاه انگلستان شدن را به واقعیت تبدیل کند.
بعد از انتشار این خبر وزارت سحر و جادو بوریس جانسون یا همان بوریس مالفوی را دستگیر کرده و به دلیل نفوذش، خیلی نرم و مهربان سعی دارد از زبان اون حرف بکشد که آیا این شایعات واقعیت دارد یا خیر.
اگر این شایعات واقعیت داشته باشد احتمالا پادشاه چارلز که در مسند قدرت است یکی از اعضای خانواده مالفوی است.
منتظر اخبار جدید درباره این شایعه باشید.
آبتیموس معصومی نژاد لندن.

ثبت نظر شما در روزنامه