اخبار

جانوران شگفت‌انگیز ۳ سال آینده به سینماها نخواهد آمد.

استودیو وارنربراز که پیش از این تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۲۱ (روز ۲۱ آبان ۱۴۰۰) را برای اکران قسمت جدید از مجموعه جانوران شگفت‌انگیز اعلام کرده بود، حالا اکران آن را به تابستان سال آینده (۱۴۰۱) موکول کرد.

این اطلاعیه در کنار خبر حذف جانی دپ از این مجموعه از طرف وارنربراز اعلام شد. وارنربراز از جانی دپ درخواست کرده بود به خاطر حاشیه‌های پرونده قضایی خود از این فیلم کنار برود و او هم قبول کرد.

تا پیش از این فیلمبرداری قسمت جدید شروع شده بود و حالا باید بازیگر جدیدی برای گلرت گریندل‌والد انتخاب شود و صحنه‌های قبلی از اول ضبط شوند. هنوز تصمیمی برای انتخاب بازیگر جدید اعلام نشده است.

۱۱ دیدگاه

  1. واقعا مسخرس هیچکس نمیتونه جای جانی دپ رو بگیره

    بعدش اصلا اگه فیلم اکران بشه بختطر رفتن جانی دپ فیلم همه طرفداراشو از دست میده

  2. من بودم ساخت فیلم رو کنار می گذاشتم. دیگه کی میخوان فیلمو بسازن بدون جانی دپ هم که دیگه نقش گریندل والد هیچ هیچه . مسخره ها بهتر نبود همون هری پاتر رو ادامه میدادن . حالا هری پاتر و فرزند نفرین شده رو نمیتونستن فیلمش رو بسازن نه یک داستان دیگه چی.کی.رولینگ می نوشت و از اون میساختن

  3. یعنی خاک عالم کنن تو اون سرشون وقتی ضبط کردید فیلم رو واسه چی میخ واید دوباره حذفش کنید مریضید جانی دپ با زنش دعوا داره اخه به فیلم چه ربطی داره ای بابا چرا دارید می رینید به این مجموعه محبوب

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری مشخص شده‌اند *