جهت حمایت از ما یکی از مبالغ را انتخاب کنید یا مبلغ مورد نظر خود را وارد نمایید:

ما در مرکز دنیای جادوگری با استفاده از تجربه‌ی ۱۷ ساله‌ی سایت دمنتور و با در اختیار داشتن مترجمان حرفه‌ای و افراد مسلط به آثار جی.کی.رولینگ و به‌ویژه هری پاتر، تصمیم به تهیه برنامه‌های متنوعی برای این مجموعه گرفتیم. اول از همه با پادکست لوموس شروع کردیم، بعد ناکس و جدیدترین برنامه هم افسانه‌های بیدله.

در هر قسمت از پادکست لوموس، فصل‌های کتاب‌های هری پاتر رو به‌ترتیب از کتاب اول تا آخرین جلد بررسی و تحلیل می‌کنیم، نکات مرموز و مبهم رو رمزگشایی می‌کنیم و اطلاعات جدیدی رو به شنوندگان منتقل می‌کنیم. اطلاعاتی که تقریبا اکثر طرفدارهای هری پاتر از اون بی‌خبرن. در ادامه مروری بر فیلم‌های هری پاتر و سایر کتاب‌های جانبی دنیای جادوگری نیز داریم.

ناکس جاییه که در مورد کتاب‌ها، برنامه‌های تلویزیونی، فیلم‌ها و بازی‌های فانتزی و علمی-تخیلی صحبت می‌کنیم. اگر شما هم مثل ما عاشق دنیاهای جادویی، موجودات عجیب و غریب، ناشناخته‌ها و تخیل هستید، ناکس برای شماست. در ناکس قصد داریم به نقد و بررسی، خلاصه داستان، تاریخچه و جزئیات جالب در مورد آثار مورد علاقه خودمون و شما صحبت کنیم.

افسانه‌های بیدل برنامه‌ی جدیدی از مرکز دنیای جادوگری هست که توی هر قسمت میلاد، مرضیه و امید به یکی از داستان‌های حاشیه‌ای که جی.کی.رولینگ برای دنیای هری پاتر نوشته می‌پردازه و توی هر اپیزود یکی از این داستان‌های کوتاه را بررسی می‌کنه و تاریخچه‌ی اتفاقات و دیگر شخصیت‌های اون داستان را مورد بررسی قرار میده.

برای تهیه هر قسمت از این برنامه‌ها، فرایند مطالعه و تحقیقاتی کاملی از کتاب‌های هری پاتر و منابع معتبر انگلیسی انجام می‌شه. تیم تهیه‌کننده و ترجمه این تحقیقات را دنبال می‌کنن و در طول برنامه، اطلاعات خودشون رو در فضایی دوستانه و صمیمی با همدیگه و در نتیجه با مخاطبان به اشتراک می‌گذارن.

حمایت از ما

ما راه طولانی رو در پیش گرفته‌ایم و مراحل تحقیق، تولید و ترجمه‌ی اون زمان و هزینه‌ی قابل توجهی برای ما داره. در صورتی که از کار ما رضایت دارین و علاقمند به حمایت از برنامه‌های مرکز دنیای جادوگری هستید، کمک شما تاثیر مستقیم و به‌سزایی در روند کار ما، حفظ کیفیت و تضمین به پایان رساندن این پروژه‌های طولانی داره.