من یک گریفیندوری هستم :)

خوشی ها در بدترین لحظات هم می تونن اتفاق بیوفتن، فقط در صورتی که یادمون باشه چراغ هارو روشن کنیم❤️

چوب چوب‌دستی من یاس کبود:

یاس کبود کمیاب‌ترین چوب چوب‌دستی و مشهور به آن است که عمیقا بدشانسی می‌آورد. چوب‌دستی یاس کبود بد قلق‌تر از سایر چوب‌دستی‌هاست. این چوب‌دستی جادوی قدرتمندی دارد، اما بودن در دستان صاحبی که از دوستش قدرت‌مندتر نیست را برای خود عار می‌داند. تنها یک جادوگر توانا می‌تواند برای مدتی چوب‌دستی یاس کبود را داشته باشد. خرافه‌ی قدیمی «چوبدستی یاس کبود، بدبختی و فقر و رکود» پایه‌ی ترس از این چوب‌دستی است اما در واقع این خرافات بی پایه و اساس است و آن چوب‌دستی‌سازهای احمقی که بیشتر از ترس کار کردن با چوب، به خاطر اینکه شک داشتند بتوانند محصولشان را بفروشند از کار کردن با یاس کبود امتناع می‌کردند، به این خرافات دامن می‌زدند. حقیقت این است که تنها یک فرد بسیار غیرمعمولی می‌تواند با چوب‌دستی یاس کبود جفت شود و در مواقع نادری که چنین اتفاقی می‌افتد، من آن را نشانه‌ای قطعی مبنی بر این می‌دانم که ساحر یا ساحره‌ی مذکور سرنوشت ویژه‌ای دارد. نکته‌ دیگری که من طی سال‌های طولانی مطالعه‌ام به آن پی برده‌ام این است که تقریبا تمامی دارندگان چوب‌دستی یاس کبود وابستگی و نزدیکی قدرتمندی با صاحبان چوب‌دستی سمان کوهی دارند.

مغز چوب‌دستی من ققنوس:

این کمیاب‌ترین نوع مغز است. پرهای ققنوس توانایی اجرای وسیع‌ترین محدوده‌ی جادو را دارند، با این حال ممکن است بیشتر از تک‌شاخ یا اژدها طول بکشد تا این را بروز دهند. این چوبدستی‌ها بیشترین ابتکار عمل را از خود نشان می‌دهند، گاهی اوقات به خودی خود عمل می‌کنند، خصوصیتی که بسیاری از جادوگران و ساحره‌ها آن را دوست ندارند.

چوبدستی‌های پر ققنوس همیشه در زمینه‌ی انتخاب صاحبان خود سخت‌گیرتر از همه هستند، چرا که موجودی که پر از آن گرفته شده یکی از مستقل‌ترین و غیروابسته‌ترین موجودات دنیاست. مطیع کردن و شخصی‌سازی این چوبدستی‌ها سخت‌تر از همه است، و معمولاً وفاداری آنان را به سختی می‌توان برد.