من یک اسلیترینی هستم :)

چوب چوب‌دستی من زغال اخته:

زغال‌اخته یکی از چوب‌های مورد علاقه من است و به این نتیجه رسیده‌ام که جفت کردن چوب‌دستی زغال اخته با صاحبی ایده‌آل همیشه سرگرم‌کننده است. چوب‌دستی‌های زغال اخته شگفت‌انگیز و موذی هستند. آن‌ها طبیعتی بازیگوش دارند و بر فردی اصرار دارند که بتواند آن‌ها را وارد محدوده‌های هیجان و سرگرمی کند. با این حال کاملا اشتباه است که از این موضوع چنین نتیجه‌گیری شود که چوب‌دستی‌های زغال اخته زمانی که از آن‌ها خواسته می‌شود نمی‌توانند جادوهای جدی انجام دهند. این چوب‌دستی‌های مشهور به این هستند که در شرایط سخت طلسم‌های خارق‌العاده‌ای ایجاد می‌کنند و زمانی که با ساحر یا ساحره‌ای زیرک و باهوش جفت شوند، می‌توانند جادوهای خیره‌کننده‌ای انجام دهند. یک نقطه ضعف جالب در مورد بیشتر چوب‌دستی‌های زغال اخته این است که از اجرای طلسم‌های غیر کلامی امتناع می‌کنند و معمولا کمی پر سر و صدا هستند.

مغز چوب‌دستی من تک‌شاخ:

موی تک‌شاخ معمولاً پایدارترین جادوها را تولید می‌کند، و کمتر از همه تحت‌الشعاع نوسانات و انسدادها قرار می‌گیرد. چوبدستی‌هایی که مغز تک‌شاخ دارند به طور کلی سخت‌تر از بقیه به جادوی سیاه روی می‌آورند. این چوبدستی‌ها وفادارتر از همه هستند، و معمولاً به اولین صاحب خود به شدت وفادار می‌مانند، چه جادوگر یا ساحره‌ی ورزیده‌ای باشد و چه نباشد.

نقاط ضعف جزئی موی تک‌شاخ آن است که آن‌ها قدرتمند‌ترین چوبدستی‌ها را نمی‌سازند (هر چند ممکن است جنس چوبدستی آن را جبران کند) و این که اگر شدیداً به صوت اشتباه استفاده شوند دچار سرخوردگی می‌شوند، به این معنی که ممکن است مو «بمیرد» و لازم باشد که آن را جایگزین کرد.