من یک گریفیندوری هستم :)

Anne geller

یه گریفیندوری ای که پروفسور مورد علاقه اش اسنیپه!

چوب چوب‌دستی من افرا:

معمولا شاهد این موضوع بوده‌ام که افراد منتخب چوب‌دستی‌ها افرا، کاشفان و جهانگردان هستند. این چوب‌دستی‌ها از آن چوب‌دستی‌هایی نیستند که در خانه بمانند و جاه طلبی را در جادوگرشان ترجیح می‌دهند. در غیر این صورت جادویشان سنگین و بی حس و حال می‌شود. چالش‌های تازه و تغییرات مداوم در محل باعث می‌شود که این چوب‌دستی شروع به درخشش کند و همانطور که با همراهشان رشد می‌کنند، توانایی و وقار خود را به نمایش بگذارند. افرا چوبی زیبا و خواستنی است و چوب افرایی که می‌توان با آن چوب‌دستی ساخت قرن‌های زیادی است که در زمره گران‌قیمت‌ترین چوب‌ها قرار دارد. برای مدت‌های طولانی داشتن چوب‌دستی افرا به خاطر شهرت دارندگان معروفش، نشان شأن و مقام بود.

مغز چوب‌دستی من ققنوس:

این کمیاب‌ترین نوع مغز است. پرهای ققنوس توانایی اجرای وسیع‌ترین محدوده‌ی جادو را دارند، با این حال ممکن است بیشتر از تک‌شاخ یا اژدها طول بکشد تا این را بروز دهند. این چوبدستی‌ها بیشترین ابتکار عمل را از خود نشان می‌دهند، گاهی اوقات به خودی خود عمل می‌کنند، خصوصیتی که بسیاری از جادوگران و ساحره‌ها آن را دوست ندارند.

چوبدستی‌های پر ققنوس همیشه در زمینه‌ی انتخاب صاحبان خود سخت‌گیرتر از همه هستند، چرا که موجودی که پر از آن گرفته شده یکی از مستقل‌ترین و غیروابسته‌ترین موجودات دنیاست. مطیع کردن و شخصی‌سازی این چوبدستی‌ها سخت‌تر از همه است، و معمولاً وفاداری آنان را به سختی می‌توان برد.