من یک گریفیندوری هستم :)

Cedric googoory

"We've All Got Light And Dark Inside Us. What Matters Is The Side We Choose To Act On. That's Who We Really Are."

چوب چوب‌دستی من بلوط انگلیسی:

یک چوب‌دستی برای روزهای خوب و بد و رفیق وفاداری که یک جادوگر لیاقت آن را دارد. چوب‌دستی‌های بلوط انگلیسی به دنبال قدرت، شجاعت و وفاداری می‌گردند. چیزی که کمتر شناخته شده این است که دارندگان چوب‌دستی بلوط انگلیسی بینشی قدرتمند دارند و همچنین معمولا به جادوی دنیای طبیعی با موجودات و گیاهانش نزدیکند که هم از نظر جادویی و هم از نظر تفریحی برای جادوگران ضروری هستند. درخت بلوط از انقلاب زمستانی تا انقلاب تابستانی پادشاه جنگل است و تنها در طی همین دوره باید چوبش جمع‌آوری شود (زمانی که روزها دوباره شروع به کوتاه شدن می‌کنند، درخت خاس پادشاه می‌شود و در نتیجه چوب درخت خاس باید تنها در زمانی که روزها در حال کوتاه شدن هستند جمع‌آوری شود. باور بر این است که این تقسیم‌بندی سرچشمه خرافات قدیمی مانند این است که «اگر چوب‌دستی مرد بلوط و چوب‌دستی زن خاس باشد، ازدواجشان احمقانه است». خرافه‌ای که من آن را بی‌پایه و اساس یافته‌ام). گفته می‌شود که چوب‌دستی مرلین از جنس بلوط انگلیسی بوده است (از آنجا که قبر او هرگز پیدا نشده، نمی‌توان این موضوع را ثابت کرد).

مغز چوب‌دستی من ققنوس:

این کمیاب‌ترین نوع مغز است. پرهای ققنوس توانایی اجرای وسیع‌ترین محدوده‌ی جادو را دارند، با این حال ممکن است بیشتر از تک‌شاخ یا اژدها طول بکشد تا این را بروز دهند. این چوبدستی‌ها بیشترین ابتکار عمل را از خود نشان می‌دهند، گاهی اوقات به خودی خود عمل می‌کنند، خصوصیتی که بسیاری از جادوگران و ساحره‌ها آن را دوست ندارند.

چوبدستی‌های پر ققنوس همیشه در زمینه‌ی انتخاب صاحبان خود سخت‌گیرتر از همه هستند، چرا که موجودی که پر از آن گرفته شده یکی از مستقل‌ترین و غیروابسته‌ترین موجودات دنیاست. مطیع کردن و شخصی‌سازی این چوبدستی‌ها سخت‌تر از همه است، و معمولاً وفاداری آنان را به سختی می‌توان برد.