من یک ریونکلایی هستم :)

Cherry Praspro

نام کاربری سابق در انجمن گفتگو: هرمیون جین گرینجر. گروه سابق: گریفیندور ساکورا اومه‌کی تا سن 12 سالگی در مدرسه ماهوتوکورو تحصیل کرد، و پس از آن به دلیل تصمیم خانواده اش برای توسعه کسب و کار خانوادگی شربت‌های انرژی‌زای گیلاس و آلویشان در سراسر دنیا، به همراه خواهر بزرگترش تسوباکی به انگلستان مهاجرت کردند تا شعبه خودشان را در هاگزمید راه اندازی کنند. او عضو خانواده پرجمعیت متشکل از چهار خواهر بزرگتر(به ترتیب آیامه، تسوباکی، سوییکا و مومو) و یک برادر کوچکتر(ایتو) است. این افراد پس از تصمیم خانوادگی، تصمیم گرفتند نیمی در باغ های میوه شان باقی مانده، و نیمی دیگر در سراسر دنیا پخش شوند تا به دنیا نشان دهند جادوگران ژاپنی چه در چنته دارند! ساکورا هم اکنون در مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوارتز تحصیل می‌کند. در گیاه‌شناسی و معجون سازی ماهر است، ولی با وجود ناامیدی خواهر بزرگش، علاقه چندانی به آن نشان نمی‌دهد. او بیشتر به طرز مشکوکی به بهانه های مختلف بیشتر وقت آزادش را دور و بر مادام پامفری و درمانگاه می پلکد و زیر چشمی کار او را نگاه می کند. او ساکت است و دوست صمیمی و نزدیک خاصی تا حالا همراهش مشاهده نشده. ×توجه! توجه!× به همه دانش آموزان عزیز هاگوارتز و ساکنان محترم هاگزمید توصیه می‌شود در صورت علاقه نوشیدنی ها با فرمول مخصوص خانواده اومه‌کی را از دست ندهند!

چوب چوب‌دستی من توسکا:

توسکا چوبی سرسخت و انعطاف‌ناپذیر است و تاکنون دریافته‌ام که صاحب ایده‌آل آن‌ها نه یک آدم یک دنده و لجوج، بلکه فردی کمک‌رسان، با ملاحظه و دوست‌داشتنی‌ترین افراد است. در حالی که اکثر چوب‌های چوب‌دستی به دنبال شباهت در ویژگی‌های کسی هستند که قرار است به او خدمت کنند، توسکا در این مورد غیرمعمولی است و به نظر می‌رسد که به دنبال طبیعتی، اگر نگوییم دقیقا مخالف خودش، کاملا متفاوت است. زمانی که یک چوب‌دستی توسکا به خوبی و خوشی به فروش می‌رسد، تبدیل به یار و یاوری عالی و وفادار می‌شود. از بین تمام انواع چوب‌دستی، توسکا مناسب‌ترین برای اجرای طلسم‌های غیرکلامی است و به همین دلیل به این مشهور شده که تنها برای پیشرفته‌ترین ساحران و ساحره‌ها مناسب است.

مغز چوب‌دستی من اژدها:

غالباً، ریسه‌ی قلب اژدها قدرتمندترین چوبدستی‌ها را می‌سازد، چوبدستی‌هایی که قادر به اجرای پرزحمت‌ترین افسون‌ها است. چوبدستی‌های اژدها این قابلیت را دارند که سریع‌تر از انواع دیگر یاد می‌گیرند. در صورتی که با پیروزی بر صاحب قبلی آن به دست آیند می‌توانند وفاداری خود را تغییر دهند، اما همیشه به شدت به صاحب فعلی خود وفادار هستند.

تجربه نشان داده چوبدستی اژدها راحت‌تر از بقیه به جادوی سیاه متمایل می‌شود، هر چند این کج‌روی به خودی خود توسط چوبدستی انجام نمی‌شود. همچنین از بین سه مغز بیشتر از بقیه نسبت به حوادث تأثیرپذیر است، و کمی دمدمی مزاج است.