من یک اسلیترینی هستم :)

چوب چوب‌دستی من سیب:

چوب‌دستی‌های چوب درخت سیب در تعداد بالا ساخته نشده‌اند. آن‌ها قدرتمند هستند و به درد صاحبی می‌خورند که ایده‌آل‌ها و اهداف بزرگی دارد، زیرا چوب این درخت اندکی با جادوی سیاه درهم آمیخته است. گفته می‌شود صاحب یک چوب‌دستی سیب دوست‌داشتنی و دراز عمر است و معمولا دیده‌ام که مشتریانی با جذابیت بزرگ شخصی، بهترین هماهنگی را در چوب‌دستی چوب درخت سیب می‌یابند. توانایی عجیب صحبت‌ کردن با سایر موجودات جادویی به زبان خودشان معمولا در میان صاحبان چوب‌دستی سیب دیده می‌شود، از جمله نویسنده مشهور کتاب «مردمان دریایی: راهنمایی جامع برای زبان و عاداتشان»: دیلن ماروود

مغز چوب‌دستی من ققنوس:

این کمیاب‌ترین نوع مغز است. پرهای ققنوس توانایی اجرای وسیع‌ترین محدوده‌ی جادو را دارند، با این حال ممکن است بیشتر از تک‌شاخ یا اژدها طول بکشد تا این را بروز دهند. این چوبدستی‌ها بیشترین ابتکار عمل را از خود نشان می‌دهند، گاهی اوقات به خودی خود عمل می‌کنند، خصوصیتی که بسیاری از جادوگران و ساحره‌ها آن را دوست ندارند.

چوبدستی‌های پر ققنوس همیشه در زمینه‌ی انتخاب صاحبان خود سخت‌گیرتر از همه هستند، چرا که موجودی که پر از آن گرفته شده یکی از مستقل‌ترین و غیروابسته‌ترین موجودات دنیاست. مطیع کردن و شخصی‌سازی این چوبدستی‌ها سخت‌تر از همه است، و معمولاً وفاداری آنان را به سختی می‌توان برد.