من یک گریفیندوری هستم :)

سرزنده. شاد. خلاق. وفادار و عاشق جادو

چوب چوب‌دستی من کاج نوئل:

چوبدستی‌سازان غیر متخصص، چوب کاج نوئل را دشوار فرض می‌کنند، که البته با این حرف حماقت خود را نشان می‌دهند. این کاملا صحت دارد که کار کردن با چوب کاج نوئل نیاز به مهارتی ویژه دارد که بدون آن چوبدستی‌های تولید شده بد‌-‌همسان با ماهیتی محتاط و عصبی خواهند بود که اگر به دست فردی بی‌تجربه بیافتند، می‌توانند خطرناک باشند. چوبدستی کاج نوئل نیاز به دستی ماهر دارد زیرا که به نظر می‌رسد این چوبدستی در اغلب موارد به تشخیص خود برداشتی انحصاری از اجرای جادو هنگام فراخوانی وردها و طلسم‌ها دارد. با این حال، هنگامی که چوبدستی کاج نوئل با جفت خود آشنا می‌شود (که بنا بر تجربه‌ی من، اکثرا جادوگری جسور و شوخ طبع خواهد بود)، به شدت یاری‌رسان، فوق‌العاده وفادار به صاحب خود و با توانایی بالا در اجرای جادوهای پر زرق و برق و نمایشی خواهد بود.

مغز چوب‌دستی من تک‌شاخ:

موی تک‌شاخ معمولاً پایدارترین جادوها را تولید می‌کند، و کمتر از همه تحت‌الشعاع نوسانات و انسدادها قرار می‌گیرد. چوبدستی‌هایی که مغز تک‌شاخ دارند به طور کلی سخت‌تر از بقیه به جادوی سیاه روی می‌آورند. این چوبدستی‌ها وفادارتر از همه هستند، و معمولاً به اولین صاحب خود به شدت وفادار می‌مانند، چه جادوگر یا ساحره‌ی ورزیده‌ای باشد و چه نباشد.

نقاط ضعف جزئی موی تک‌شاخ آن است که آن‌ها قدرتمند‌ترین چوبدستی‌ها را نمی‌سازند (هر چند ممکن است جنس چوبدستی آن را جبران کند) و این که اگر شدیداً به صوت اشتباه استفاده شوند دچار سرخوردگی می‌شوند، به این معنی که ممکن است مو «بمیرد» و لازم باشد که آن را جایگزین کرد.