من یک اسلیترینی هستم :)

پروفسور های مورد علاقم سوروس اسنیپ و ریموس لوپین اند. شخصیت مورد علاقم سیریوس بلک است. و کلاس های مورد علاقم دفاع در برابر جادوی سیاه و معجون سازی است .

چوب چوب‌دستی من سرخدار:

چوبدستی‌های سرخدار از انواع کمیاب چوبدستی به حساب می‌آیند و جادوگر یا ساحره‌ی همتای آن هم به همان اندازه غیرمعمولی و در بعضی موارد بدنام است. از خصوصیات چوبدستی ساخته شده از سرخدار می‌توان به این اشاره کرد که به مالک خود قدرت مرگ و زندگی می‌بخشد، که البته این را می‌توان قابلیت همه چوبدستی‌ها به حساب آورد، اما سرخدار بصورت ویژه‌ای در زمینه‌ی دوئل و طلسم‌های سیاه و وحشتناک، از بقیه متمایز است. البته این صحیح نیست که بگوییم افرادی که از چوبدستی‌های سرخدار استفاده می‌کنند، همان‌طور که افراد بی‌سواد در زمینه‌ی چوبدستی ادعا می‌کنند، بیشتر از بقیه مجذوب هنرهای سیاه می‌شوند. جادوگر یا ساحره‌ای که مستحق استفاده از چوبدستی سرخدار شده، شاید با همان میزان قدرت بتواند دیگران را از خطرها محافظت کند. چوبدستی‌هایی که از قطع درخت‌هایی با عمر بسیار زیاد تولید شده‌اند، به همان اندازه که به دست خرابکاران افتاده، به افراد صالح هم رسیده است. در محل قبر جادوگرانی که با چوبدستی‌های سرخدار خود دفن شده‌اند، معمولا از چوبدستی‌هایشان جوانه‌ای بالا آمده و درختی را برای محافظت از قبر صاحب متوفی خود به وجود آورده است. با توجه به تجربیاتم، میتوانم این را با قاطعیت بگویم که چوبدستی سرخدار، هرگز صاحبی با توانایی‌های متوسط یا فردی ترسو را انتخاب نمی‌کند.

مغز چوب‌دستی من اژدها:

غالباً، ریسه‌ی قلب اژدها قدرتمندترین چوبدستی‌ها را می‌سازد، چوبدستی‌هایی که قادر به اجرای پرزحمت‌ترین افسون‌ها است. چوبدستی‌های اژدها این قابلیت را دارند که سریع‌تر از انواع دیگر یاد می‌گیرند. در صورتی که با پیروزی بر صاحب قبلی آن به دست آیند می‌توانند وفاداری خود را تغییر دهند، اما همیشه به شدت به صاحب فعلی خود وفادار هستند.

تجربه نشان داده چوبدستی اژدها راحت‌تر از بقیه به جادوی سیاه متمایل می‌شود، هر چند این کج‌روی به خودی خود توسط چوبدستی انجام نمی‌شود. همچنین از بین سه مغز بیشتر از بقیه نسبت به حوادث تأثیرپذیر است، و کمی دمدمی مزاج است.