من یک ریونکلایی هستم :)

Lili Grindelwold

من لی لی گریندل والد هستم .شخصیت مورد علاقه ی من سیریوس بلکه.پاترونوس من یه سگ نژاد "وست هایلند تریر" هست.انیماگوس و دگرگون نما هستم.طرفدار محفل ققنوسم. من دورگه هستم.بابام جادوگر و مامانم ماگله.کلا با ماگل ها مشکلی ندارم:) از نوادگان روونا ریونکلا هستم. درس مورد علاقم دفاع در برار جادوی سیاهه. استادای مورد علاقم پروفسور فیلت ویک و ریموس لوپین هستن هیچی دیگه...همین.تموم شد - لینک شخصی من

چوب چوب‌دستی من چنار:

چوبدستی چنار، فرآیند یافتن چوبدستی را تبدیل به عطشی برای تجربه‌های جدید می‌کند و در عین حال اگر فرد درگیر فعالیت‌های پوچ شود، می‌تواند استعدادهای او را تباه کند. از ویژگی‌های این چوبدستی‌های زیبا آن است که در صورتی که خسته و بی‌حوصله شوند، آتش گرفته و خاکستر می‌شوند. برای همین بسیاری از ساحره‌ها و جادوگرانی که پا به میانسالی می‌گذارند، هنگامی که پشت سر هم با چوبدستی خود دمپایی‌هایشان را فرا می‌خوانند، از سوختن چوبدستی مورد اعتمادشان مبهوت و شوکه می‌شوند. همان طور که متوجه شدید، صاحب ایده‌آل چوبدستی چنار فردی کنجکاو، با انرژی و ماجراجوست. زمانی که این چوبدستی به دست همچین صاحبی برسد، ظرفیت‌های بالایی از یادگیری و تطابق پذیری از خود نشان می‌دهد که آن را در جایگاه شایسته‌ای در بین چوبدستی‌های بسیار باارزش جهان قرار داده است.

مغز چوب‌دستی من ققنوس:

این کمیاب‌ترین نوع مغز است. پرهای ققنوس توانایی اجرای وسیع‌ترین محدوده‌ی جادو را دارند، با این حال ممکن است بیشتر از تک‌شاخ یا اژدها طول بکشد تا این را بروز دهند. این چوبدستی‌ها بیشترین ابتکار عمل را از خود نشان می‌دهند، گاهی اوقات به خودی خود عمل می‌کنند، خصوصیتی که بسیاری از جادوگران و ساحره‌ها آن را دوست ندارند.

چوبدستی‌های پر ققنوس همیشه در زمینه‌ی انتخاب صاحبان خود سخت‌گیرتر از همه هستند، چرا که موجودی که پر از آن گرفته شده یکی از مستقل‌ترین و غیروابسته‌ترین موجودات دنیاست. مطیع کردن و شخصی‌سازی این چوبدستی‌ها سخت‌تر از همه است، و معمولاً وفاداری آنان را به سختی می‌توان برد.