من یک ریونکلایی هستم :)

چوب چوب‌دستی من گلابی:

این چوب طلایی رنگ چوب‌دستی‌ای برای جادوهای قدرتمندِ پر زرق و برق می‌سازد که بهترین عملکردش را در دستان افراد مهربان، بخشنده و خردمند نشان می‌دهند. دارندگان چوب‌دستی‌های گلابی بر اساس تجربه من معمولا محبوب و شناخته شده هستند. من حتی یک نمونه از اینکه یک چوب‌دستی گلابی در دستان جادوگری سیاه یافت شده باشد، سراغ ندارم. چوب‌دستی‌های گلابی از جمله ارتجاعی‌ترین چوب‌دستی‌ها هستند و من معمولا شاهد آن بوده‌ام که حتی پس از سال‌ها استفاده سنگین، هنوز ظاهری تر و تازه داشته‌اند.

مغز چوب‌دستی من اژدها:

غالباً، ریسه‌ی قلب اژدها قدرتمندترین چوبدستی‌ها را می‌سازد، چوبدستی‌هایی که قادر به اجرای پرزحمت‌ترین افسون‌ها است. چوبدستی‌های اژدها این قابلیت را دارند که سریع‌تر از انواع دیگر یاد می‌گیرند. در صورتی که با پیروزی بر صاحب قبلی آن به دست آیند می‌توانند وفاداری خود را تغییر دهند، اما همیشه به شدت به صاحب فعلی خود وفادار هستند.

تجربه نشان داده چوبدستی اژدها راحت‌تر از بقیه به جادوی سیاه متمایل می‌شود، هر چند این کج‌روی به خودی خود توسط چوبدستی انجام نمی‌شود. همچنین از بین سه مغز بیشتر از بقیه نسبت به حوادث تأثیرپذیر است، و کمی دمدمی مزاج است.