گروه هاگوارتس خود را کشف کنید

این آزمون برای اولین بر اساس مراسم گروه‌بندی رسمی سایت WizardingWorld به زبان فارسی ساخته شده، دقیقاً از همان الگوریتم پیروی می‌کند و سوال و پاسخ‌های آن توسط حسین غریبی ترجمه شده است.

دقت این آزمون از مراسم گروه‌بندی رسمی کمی بالاتر است، به این دلیل که مراسم اصلی فقط ۸ سؤال تصادفی را برای شما مطرح می‌کند، اما ما در اینجا هر ۲۸ سؤال مراسم را یک‌جا برای شما آورده‌ایم تا گروه‌بندی شما با دقت بالاتری انجام شود.

همچنین در گروه‌بندی اصلی در صورتی که پاسخ‌های شما کلاه را بین دو گروه مردد کند (متأخر کلاه)، بر اساس اولیت‌بندی مشخص‌شده‌ای گروه شما انتخاب می‌شود. اما در اینجا چون هر ۲۸ سؤال آورده شده احتمال اینکه با متأخر کلاه مواجه شوید تقریباً صفر است و گروه شما با دقت بیشتری انتخاب می‌شود.

برای شرکت در گروه‌بندی نیازی به ثبت‌نام در سایت ندارید، ولی اگر وارد حساب کاربری‌تان شده باشید، بعد از پایان گروه‌بندی رنگ‌های سایت به رنگ گروه شما تغییر می‌کند و در حساب کاربری‌تان ذخیره می‌شود.

۱۴ دیدگاه

  1. من چون بچه های گروه گریفیندور رو بیشتر دوس دارم ودلم میخواست هم گروهی های باحالی مثل فرد و جرج و لی جردن و صدالبته هرماینی و رون هری داشته باشم همیشه دلم میخواست این گروه بیافتم بار اولی که امتحان کردم سعی کردم واقعا جواب هایی که به شخصیت خودم ربط داره رو بزنم و هافلپافی شدم بار دوم سعی کردم با توجه به ویژگی های بچه های گریفندور جواب بدم و گریفندوری شدم
    ولی مطمئنم اگه میرفتم هاگوارتزم یه جوری کلاه گروه بندی رو راضی میکردم منو بندازه گریفندور آخه همه اتفاقای باحال تو گروه اونا میافته

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری مشخص شده‌اند *