من یک اسلیترینی هستم :)

چوب چوب‌دستی من گیلاس:

این چوب بسیار کمیاب چوب‌دستی‌ای با قدرت عجیب تولید می‌کند که دانش‌آموزان مدرسه مهوتوکورو ژاپن بسیار برای آن ارزش قائل هستند؛ جایی که صاحبان چوب‌دستی گیلاس اعتبار خاصی دارند. خریداران غربی چوب‌دستی باید تصوراتشان در مورد اینکه شکوفه‌های صورتی درخت گیلاس باعث می‌شود چوب‌دستی ساخته شده از آن سخیف و زینتی باشد را از ذهنشان پاک کنند، زیرا چوب گیلاس معمولا چوب‌دستی‌ای می‌سازد که فارغ از هسته‌ی آن، قدرت مرگباری دارد، اما اگر با ریسه قلب اژدها همراه شود، با جادوگری که خودکنترلی و قدرت ذهنی استثنایی نداشته باشد، هرگز جفت نمی‌شود.

مغز چوب‌دستی من تک‌شاخ:

موی تک‌شاخ معمولاً پایدارترین جادوها را تولید می‌کند، و کمتر از همه تحت‌الشعاع نوسانات و انسدادها قرار می‌گیرد. چوبدستی‌هایی که مغز تک‌شاخ دارند به طور کلی سخت‌تر از بقیه به جادوی سیاه روی می‌آورند. این چوبدستی‌ها وفادارتر از همه هستند، و معمولاً به اولین صاحب خود به شدت وفادار می‌مانند، چه جادوگر یا ساحره‌ی ورزیده‌ای باشد و چه نباشد.

نقاط ضعف جزئی موی تک‌شاخ آن است که آن‌ها قدرتمند‌ترین چوبدستی‌ها را نمی‌سازند (هر چند ممکن است جنس چوبدستی آن را جبران کند) و این که اگر شدیداً به صوت اشتباه استفاده شوند دچار سرخوردگی می‌شوند، به این معنی که ممکن است مو «بمیرد» و لازم باشد که آن را جایگزین کرد.