من یک اسلیترینی هستم :)

Severus Malfoy

after all this time? ALWAYS

چوب چوب‌دستی من نارون:

باور بی پایه و اساسی که می‌گوید تنها اصیل زاده‌ها می‌توانند به کمک چوب‌دستی نارون جادو کنند، بی‌شک توسط برخی از صاحبان چوب‌دستی نارون ساخته شده که به دنبال اثبات اعتبار خونشان بوده‌اند، زیرا من جفت شدن‌های بی نظیری بین چوب‌دستی‌های نارون و مشنگ‌زاده‌ها دیده‌ام. حقیقت این است که چوب‌دستی نارون صاحبی را ترجیح می‌دهد که شخصیت، مهارت جادویی و اندکی وقار ذاتی داشته باشد. نارون در میان تمام چوب‌‌های چوب‌دستی، بر اساس تجربه من، کمترین حادثه را به وجود می‌آورد، کمترین خطاهای احمقانه را دارد و زیباترین جادوها و افسون‌ها را ایجاد می‌کند. این چوب‌دستی‌ها پیچیده بوده و در سطح بالایی قرار دارند و زمانی که در دستان اهلش قرار بگیرند، توانایی جادوهای پیشرفته سطح بالا را دارند (که باز هم این موضوع باعث شده این چوب‌دستی بین کسانی که از فلسفه اصیل‌زادگی حمایت می‌کنند، خواهان زیادی داشته باشد).

مغز چوب‌دستی من ققنوس:

این کمیاب‌ترین نوع مغز است. پرهای ققنوس توانایی اجرای وسیع‌ترین محدوده‌ی جادو را دارند، با این حال ممکن است بیشتر از تک‌شاخ یا اژدها طول بکشد تا این را بروز دهند. این چوبدستی‌ها بیشترین ابتکار عمل را از خود نشان می‌دهند، گاهی اوقات به خودی خود عمل می‌کنند، خصوصیتی که بسیاری از جادوگران و ساحره‌ها آن را دوست ندارند.

چوبدستی‌های پر ققنوس همیشه در زمینه‌ی انتخاب صاحبان خود سخت‌گیرتر از همه هستند، چرا که موجودی که پر از آن گرفته شده یکی از مستقل‌ترین و غیروابسته‌ترین موجودات دنیاست. مطیع کردن و شخصی‌سازی این چوبدستی‌ها سخت‌تر از همه است، و معمولاً وفاداری آنان را به سختی می‌توان برد.