من یک ریونکلایی هستم :)

پسري چهارشونه و قدي متوسط با موهاي فر و صاف ابرو هاي پرپشت مشكي با چشماي كاكائويي...

چوب چوب‌دستی من کاج:

چوب‌دستی کاج با آن خطوط صاف و منظمش همیشه صاحب مستقل و تنهایی را انتخاب می‌کند که معمولا به عنوان فردی گوشه‌گیر، کنجکاوی برانگیز و شاید مرموز شناخته می‌شود. چوب‌دستی‌های کاج دوست دارند که خلاقانه به کار گرفته شوند و بر خلاف برخی از چوب‌دستی‌ها، بدون هیچ مقاومتی خود را با روش‌ها و طلسم‌های جدید وفق می‌دهند. بسیاری از چوب‌دستی‌سازها اصرار دارند که چوب‌دستی‌های کاج می‌توانند عمر طولانی را در سرنوشت یک فرد تشخیص دهند و برای چنین فردی بهترین عملکرد را دارند. من نیز این موضوع را تایید می‌کنم زیرا من هم به شخصه هیچ صاحب چوب‌دستی کاجی را نمی‌شناسم که جوان مرگ شده باشد. چوب‌دستی کاج از آن دسته چوب‌دستی‌هایی است که بسیار به جادوهای غیرکلامی حساسند.

مغز چوب‌دستی من تک‌شاخ:

موی تک‌شاخ معمولاً پایدارترین جادوها را تولید می‌کند، و کمتر از همه تحت‌الشعاع نوسانات و انسدادها قرار می‌گیرد. چوبدستی‌هایی که مغز تک‌شاخ دارند به طور کلی سخت‌تر از بقیه به جادوی سیاه روی می‌آورند. این چوبدستی‌ها وفادارتر از همه هستند، و معمولاً به اولین صاحب خود به شدت وفادار می‌مانند، چه جادوگر یا ساحره‌ی ورزیده‌ای باشد و چه نباشد.

نقاط ضعف جزئی موی تک‌شاخ آن است که آن‌ها قدرتمند‌ترین چوبدستی‌ها را نمی‌سازند (هر چند ممکن است جنس چوبدستی آن را جبران کند) و این که اگر شدیداً به صوت اشتباه استفاده شوند دچار سرخوردگی می‌شوند، به این معنی که ممکن است مو «بمیرد» و لازم باشد که آن را جایگزین کرد.