من یک گریفیندوری هستم :)

در واقع اسم اصلی من آترین هست و هانا اسمی هست که توی دنیا ی هری پاتر ازش به کار میبرم

چوب چوب‌دستی من زبان گنجشک:

چوب‌دستی درخت زبان گنجشک به صاحب حقیقی‌اش وفادار می‌ماند و نباید آن را از دارنده‌ اصلی‌اش به کس دیگری منتقل کرد یا هدیه داد، زیرا قدرت و توانایی‌هایش را از دست می‌دهد. اگر هسته چوب‌دستی از موی تک‌شاخ باشد، این گرایش شدید می‌شود. خرافات قدیمی در مورد چوب‌دستی‌ها به ندرت از نزدیک و دقیق بررسی شده‌اند، اما من دریافته‌ام که جمله منظوم قدیمی که در مورد چوب‌دستی‌های سمان کوهی، شاه بلوط، زبان گنجشک و فندق وجود دارد (سمان سخن‌چینه، بلوط وِروِرو عه، گنجشک لجوجه، فندق غرغرو عه) رگه‌هایی از حقیقت دارد. آن دسته از ساحران و ساحره‌هایی که به خوبی با چو‌ب‌دستی زبان گنجشک هماهنگ می‌شوند، بر اساس تجربه من، افرادی نیستند که به آسانی نظرشان در مورد باورها و اهدافشان تغییر کند. با این حال ساحر و ساحره‌های گستاخ و یا خود رأیی که معمولا پافشاری می‌کنند چوب‌دستی‌هایی با چوب این درخت آبرومند را امتحان کنند، از نتیجه کار ناامید می‌شوند. صاحب ایده‌آل این چوب ممکن است یک دنده باشد، و مطمئنا شجاع خواهد بود، اما هرگز بی‌نزاکت و متکبر نیست.

مغز چوب‌دستی من ققنوس:

این کمیاب‌ترین نوع مغز است. پرهای ققنوس توانایی اجرای وسیع‌ترین محدوده‌ی جادو را دارند، با این حال ممکن است بیشتر از تک‌شاخ یا اژدها طول بکشد تا این را بروز دهند. این چوبدستی‌ها بیشترین ابتکار عمل را از خود نشان می‌دهند، گاهی اوقات به خودی خود عمل می‌کنند، خصوصیتی که بسیاری از جادوگران و ساحره‌ها آن را دوست ندارند.

چوبدستی‌های پر ققنوس همیشه در زمینه‌ی انتخاب صاحبان خود سخت‌گیرتر از همه هستند، چرا که موجودی که پر از آن گرفته شده یکی از مستقل‌ترین و غیروابسته‌ترین موجودات دنیاست. مطیع کردن و شخصی‌سازی این چوبدستی‌ها سخت‌تر از همه است، و معمولاً وفاداری آنان را به سختی می‌توان برد.