من یک هافلپافی هستم :)

jasmine Holmes

لولوخورخوره بیا منو بخور:')

چوب چوب‌دستی من تاک:

جادوگران باستان بر این تصور بودند که تاک و هرچیزی که ساقه‌های چوبی مانند درخت را داشته باشد، قابلیت ساخت چوبدستی با ماهیتی خاص و ویژه را دارد و من هم خوشحالم که سنت باستانی آنها را ادامه دهم. چوبدستی‌های تاک از انواع غیر معمول به حساب می‌آیند و علاقه دارم به این نکته اشاره کنم که صاحبان آن هم در اغلب موارد ساحره‌ها و جادوگرانی هستند که به دنبال هدفی بزرگ هستند. کسانی که دیدی فراتر از افراد عادی دارند و معمولا باعث بهت و حیرت کسانی می‌شوند که گمان می‌کردند آنها را خوب شناخته‌اند. به نظر می‌رسد که چوبدستی‌های تاک به شدت جذب افرادی می‌شوند که شخصیتی با عمقی ناشناخته دارند و خود من هم آنها را در هنگام تلاش برای یافتن جفت مناسب، حساس‌تر از بقیه دریافه‌ام. منابع قابل اعتماد ادعا کرده‌اند که این چوبدستی‌ها، به محض تصرف توسط صاحب شایسته‌ی خود، تاثیرات جادویی از خود متساعد می‌کنند و شخصا هم شاهد دو نمونه از این پدیده در فروشگاهم بوده‌ام.

مغز چوب‌دستی من تک‌شاخ:

موی تک‌شاخ معمولاً پایدارترین جادوها را تولید می‌کند، و کمتر از همه تحت‌الشعاع نوسانات و انسدادها قرار می‌گیرد. چوبدستی‌هایی که مغز تک‌شاخ دارند به طور کلی سخت‌تر از بقیه به جادوی سیاه روی می‌آورند. این چوبدستی‌ها وفادارتر از همه هستند، و معمولاً به اولین صاحب خود به شدت وفادار می‌مانند، چه جادوگر یا ساحره‌ی ورزیده‌ای باشد و چه نباشد.

نقاط ضعف جزئی موی تک‌شاخ آن است که آن‌ها قدرتمند‌ترین چوبدستی‌ها را نمی‌سازند (هر چند ممکن است جنس چوبدستی آن را جبران کند) و این که اگر شدیداً به صوت اشتباه استفاده شوند دچار سرخوردگی می‌شوند، به این معنی که ممکن است مو «بمیرد» و لازم باشد که آن را جایگزین کرد.