من یک گریفیندوری هستم :)

چوب چوب‌دستی من سمان کوهی:

چوب سمان کوهی از چوب‌های پر طرفدار برای ساخت چوب‌دستی است، زیرا مشهور است که بیش از سایر چوب‌ها خاصیت محافظتی دارد و بر اساس تجربه من این چوب‌دستی تمامی انواع طلسم‌های دفاعی، به خصوص قدرتمندترین و سرسخت‌ترین آن‌ها را به خوبی اجرا می‌کند. معمولا عنوان می‌شود که هیچ ساحر یا ساحره سیاهی تا به حال یک چوب‌دستی سمان کوهی نداشته و من نیز نمی‌توانم نمونه‌ای را به خاطر بیاورم که یکی از چوب‌دستی‌های سمان کوهی من به دست فرد شیطان‌صفتی در دنیا افتاده باشد. سمان کوهی در دستان کسی خوشحال است که خوش‌ فکر و خوش قلب باشد، اما این شهرت نیکش نباید کسی را گول بزند: عملکرد این چوب‌دستی‌ها در دوئل مانند سایر چوب‌دستی‌ها، معمولا بهتر و در پاره‌ای از اوقات بسیار فراتر از آن‌هاست.

مغز چوب‌دستی من اژدها:

غالباً، ریسه‌ی قلب اژدها قدرتمندترین چوبدستی‌ها را می‌سازد، چوبدستی‌هایی که قادر به اجرای پرزحمت‌ترین افسون‌ها است. چوبدستی‌های اژدها این قابلیت را دارند که سریع‌تر از انواع دیگر یاد می‌گیرند. در صورتی که با پیروزی بر صاحب قبلی آن به دست آیند می‌توانند وفاداری خود را تغییر دهند، اما همیشه به شدت به صاحب فعلی خود وفادار هستند.

تجربه نشان داده چوبدستی اژدها راحت‌تر از بقیه به جادوی سیاه متمایل می‌شود، هر چند این کج‌روی به خودی خود توسط چوبدستی انجام نمی‌شود. همچنین از بین سه مغز بیشتر از بقیه نسبت به حوادث تأثیرپذیر است، و کمی دمدمی مزاج است.