من یک ریونکلایی هستم :)

چوب چوب‌دستی من کاج:

چوب‌دستی کاج با آن خطوط صاف و منظمش همیشه صاحب مستقل و تنهایی را انتخاب می‌کند که معمولا به عنوان فردی گوشه‌گیر، کنجکاوی برانگیز و شاید مرموز شناخته می‌شود. چوب‌دستی‌های کاج دوست دارند که خلاقانه به کار گرفته شوند و بر خلاف برخی از چوب‌دستی‌ها، بدون هیچ مقاومتی خود را با روش‌ها و طلسم‌های جدید وفق می‌دهند. بسیاری از چوب‌دستی‌سازها اصرار دارند که چوب‌دستی‌های کاج می‌توانند عمر طولانی را در سرنوشت یک فرد تشخیص دهند و برای چنین فردی بهترین عملکرد را دارند. من نیز این موضوع را تایید می‌کنم زیرا من هم به شخصه هیچ صاحب چوب‌دستی کاجی را نمی‌شناسم که جوان مرگ شده باشد. چوب‌دستی کاج از آن دسته چوب‌دستی‌هایی است که بسیار به جادوهای غیرکلامی حساسند.

مغز چوب‌دستی من اژدها:

غالباً، ریسه‌ی قلب اژدها قدرتمندترین چوبدستی‌ها را می‌سازد، چوبدستی‌هایی که قادر به اجرای پرزحمت‌ترین افسون‌ها است. چوبدستی‌های اژدها این قابلیت را دارند که سریع‌تر از انواع دیگر یاد می‌گیرند. در صورتی که با پیروزی بر صاحب قبلی آن به دست آیند می‌توانند وفاداری خود را تغییر دهند، اما همیشه به شدت به صاحب فعلی خود وفادار هستند.

تجربه نشان داده چوبدستی اژدها راحت‌تر از بقیه به جادوی سیاه متمایل می‌شود، هر چند این کج‌روی به خودی خود توسط چوبدستی انجام نمی‌شود. همچنین از بین سه مغز بیشتر از بقیه نسبت به حوادث تأثیرپذیر است، و کمی دمدمی مزاج است.