من یک اسلیترینی هستم :)

چوب چوب‌دستی من اقاقیا:

یک چوب چوب‌دستی بسیار غیرمعمولی که توانسته‌ام از آن چوب‌دستی‌های ناقلایی بسازم که معمولا از جادو کردن برای کسی غیر از صاحبشان خودداری می‌کنند و بهترین عملکردشان را از همه به جز با استعداد‍‌ترین افراد، دریغ می‌کنند. این حساسیت باعث شده برایشان سخت مشتری پیدا شود و من فقط تعداد کمی از آن‌ها را در انبار برای ساحران و ساحره‌هایی نگه می‌دارم که از ظرافت کافی برخوردارند. اقاقیا برای جادوهایی که معمولا به عنوان جادوهای بی‌مغز و پر هیاهو شناخته می‌شوند، مناسب نیست. چوب‌دستی اقاقیا زمانی که با صاحبش به خوبی هماهنگ شود از پس هر قدرتی بر می‌آید، هرچند که معمولا به خاطر طبیعت عجیب و غریبش دست کم گرفته می‌شود.

مغز چوب‌دستی من تک‌شاخ:

موی تک‌شاخ معمولاً پایدارترین جادوها را تولید می‌کند، و کمتر از همه تحت‌الشعاع نوسانات و انسدادها قرار می‌گیرد. چوبدستی‌هایی که مغز تک‌شاخ دارند به طور کلی سخت‌تر از بقیه به جادوی سیاه روی می‌آورند. این چوبدستی‌ها وفادارتر از همه هستند، و معمولاً به اولین صاحب خود به شدت وفادار می‌مانند، چه جادوگر یا ساحره‌ی ورزیده‌ای باشد و چه نباشد.

نقاط ضعف جزئی موی تک‌شاخ آن است که آن‌ها قدرتمند‌ترین چوبدستی‌ها را نمی‌سازند (هر چند ممکن است جنس چوبدستی آن را جبران کند) و این که اگر شدیداً به صوت اشتباه استفاده شوند دچار سرخوردگی می‌شوند، به این معنی که ممکن است مو «بمیرد» و لازم باشد که آن را جایگزین کرد.