هری پاتر: اتحاد جادوگران، محصولی دیگر از سازندگان بازی پوکیمان گو، یک بازی واقعیت افزوده است که از دنیای جادوگری برگرفته شده و جادو را در دستان بازیکنان در سراسر دنیا قرار می‌دهد. این بازی محصول مشترک کمپانی نیانتیک و کمپانی بازی‌سازی برادر وارنر سانفرانسیسکو است که تخت عنوان پورت‌کی گیمز، برندی که به خلق بازی های موبایلی جدید دنیای جادوگری و برگرفته از داستان های اصیل جی کی رولینگ تخصیص یافته است، فعالیت می‌کنند. در این بازی‌ها، این خود بازیکن است که در مرکز ماجراجویی‌اش قرار می‌گیرد.

داستان از این قرار است که ناهنجاری‌ای در جهان جادوگران رخ داده و به طور عجیبی باعث ظهور آثار جدی جادویی بر روی موجودات، مردم و حتی خاطرات آنها در دنیای مشنگ‌ها شده است. به عنوان یکی از محافظین جدید قانون محرمانگی جادو، شما با ساحره‌ها و جادوگرانی از تمامی دنیا همکاری خواهید کرد تا معمای این ناهنجاری را حل کنید و جادو را از دید مشنگ‌ها در امان نگه دارید.

همین که به بیرون از خانه قدم بر می‌دارید و دنیا را کاوش می‌کنید، نقشه برای شما سرنخ‌هایی از مکان آیتم‌های یافتنی نمایان خواهد کرد. این سرنخ‌ها در مکان‌های مختلفی در دنیای واقعی یافت می‌شوند که شما را به اهداف سه بعدی با جزئیاتی غنی در فضای واقعیت افزوده ۳۶۰ درجه پیشرفته می‌رساند. شما باید وردهای گوناگونی را اجرا کنید تا جادوی سرگردان اطراف آیتم‌های یافتنی را مهار کرده و آنها را به سلامت به دنیای جادوگران بازگردانید. حواستان به چیزهای دیگری که به شما در سفرتان کمک می‌کنند هم باشد، از جمله مسافرخانه‌ها که انرژی وردهای شما را پر می‌کنند، مواد اولیه برای تهیه معجون‌ها و حتی کلید های انتقالی که شما را به مکان‌های نمادین دنیای جادوگران منتقل می‌کنند.

دوستانتان را دور هم جمع کنید تا در کارهای جادویی بزرگ‌تر نظیر چالش‌های جادویی، رویارویی با دشمنان خطرناک و نبردهای آنی چند نفره شرکت کنید. برای غلبه بر تهدیدهای جدی‌تر و یافتن آیتم‌های نایاب، باید با دیگر ساحره‌ها و جادوگران گروهی تشکیل دهید، استراتژی طراحی کنید و در نقش‌های جادویی مختلف مانند کارآگاه، جانورشناس جادویی و استادی که هر کدام مهارت‌ها و قابلیت‌های منحصر به فردی دارند، جای بگیرید.

چوب های خود را آماده کنید، دوستانتان را هوشیار نگه دارید و آماده باشید تا دنیای جادوگری را از یک ناهنجاری جهانی نجات دهید. ماجراجویی جادویی شما منتظرتان است!


App Store Google Play

۶ دیدگاه

  1. بازی به شدت قشنگه ولی خیلی طولانیه چون بین بعضی مراحل باید چند ساعت صبر کنید تا مرحله باز بشه، ولی برای کسایی که عاشق فضای هاگوارتز و موجودات کتاب هری پاتر هستن فوق‌العادست

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری مشخص شده‌اند *