در آخرین قسمت از فصل دوم پادکست لوموس و در بخش دوم از نگاهی به فیلم سینمایی هری پاتر و تالار اسرار با هم از اول تا آخر این فیلم رو مرور می‌کنیم. قسمت بیست و یک پادکست لوموس بخش دوم از بررسی این فیلمه و همه ما از اول فیلم رو پخش می‌کنیم و تا آخر در مورش با هم صحبت می‌کنیم.

تاریخ بازگشت ما برای سیزن سوم پادکست لوموس در همین قسمت اعلام شده.

لطفا جهت کمک به ارتقای کیفیت پادکست لوموس و انتقال دیدگاه‌های خود به ما، در این پرسشنامه کوتاه که ویژه فصل دوم پادکست لوموس تهیه شده شرکت کنید.

جهت ارتباط با ما می‌توانید از طریق podcast@wizardingcenter.com یا توییتر و اینستاگرام در ارتباط باشید.

اسپانسر: فروشگاه فانتازیو و انتشارات جنگل
اجراکنندگان: خشایار، شادی، امید و میلاد
مترجم: حسین غریبی
آهنگساز: علی خانی
کپی‌رایت: Warner Bros and J.K.Rowling
ارائه‌ای از وب‌سایت مرکز دنیای جادوگری و دمنتور

۱۰ دیدگاه

 1. چقدر خوشحالم بالاخره میتونم به موقع کامنت بذارم بعد این همه مدت در سایت.
  خیلی خسته نباشید عزیزهای دل.

  چقدر سخت بود صبر کردن ها! تا این قسمت بیاد خلاصه من که داشتم دیواااناااا میشدم.
  میدونم که الان برید تازه برنامه ریزی کردن و پیش تولید شروع میشه و رسما استراحتی نمیمونه، اما مراقب خودتون باشید.
  و به قول شادی تااااا بــــــــَعد.

  1. سلام با شنیدن هر اپیزود شما قلبم پر از شادی می شه ادامه بدین

   راستی شادی تو درست خوبه؟
   کمکم کنی برای ریونکلا امتیاز جمع کنم؟

 2. درباره گریم پرفسور فلیت ویک حرف زدین ، من یک نکته بگم

  رولینگ یه جا مصاحبه کرده بود گفته بود فلیت ویک فیلم ۱ و ۲ شبیه جن های پیر بود و اصلا چیزی که مد نظرم بوده ، نشده. شاید بخاطر همین از فیلم ۳ ، گریم عادی زدن.

 3. این اولین باره که کامت میزارم و واقعا خوشحالم که پادکستی پیدا کردم که اینقدر قشنگ راجب تمام مسائل دنیایی هری پاتر صحبت میکنه…..
  من این پادکستو بعضی وقتا موقع نوشتن تکالیفم گوش میدم و اکثر اوقات متوجه این میشم که نوشتن و ول کردم و فقط دارم به صحبت های زیباتون گوش میدم:)
  همینجوری پر قدرت ادامه بدید ممنونم که حال ما رو با پادکست قشنگتون اینطوری خوب میکنید لوموس برای من ی ساعتی که میتونم فارغ از تمام کار هام و گرفتاری ها بشینم و به لطف شما در عمق دنیایی جادویی قشنگمون غرق شم:)
  خسته نباشید ما منتظر اپیزود سوم هستیم…

 4. الان ساعت هفت نیم شبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ و من تقریبا بعد دو هفته که مداااوم داشتم پادکست لوموس رو گوش میدادم ، رسیدم به شما! روحم تازه شده تو این دو هفته واقعا! و غرق شدم تو کودکی و نوجوونیم دوباره، بعضی از قسمت ها رو چند بار گوش دادم …
  من اولین بار که هری پاتر خوندم ۹ سالم بود ،از کتابخونه مدرسه گرفتم و خوندم و خوندم، کل شب نخوابیدم و بعد پاشدم رفتم مدرسه! زندگیم شد قبل اون شب و بعدش…
  فقط خدا میدونه چقدر جلوی خانواده م مقاومت کردم تا بالاخره بیخیال شدن که من بخونم تو اون سن بقیه کتابها رو!
  یادمه داداشم که داشت اون سال می رفت نمایشگاه کتاب بهش التماس کردم که برام کتابها رو بخره یادمه وقتی اومد فقط کتاب تالار اسرار رو خرید و من تا بقیه کتابها رو بخرم، انقدرررر اون کتاب رو خوندم که هنوزم می تونم دو سه صفحه اول کتاب رو از حفظ بگم!
  هیچ وقت شب تولد ۱۱ سالگیم یادم نمیره که عین هری رو زمین خوابیدم و پنجره اتاق رو باز گذاشتم که اگه جغدی هاگریدی ،کسی اومد دنبالم مجبور نشه بکوبه به در که مامانم اینا بیدار شن و فرداش وقتی دیدم خبری نشد تا دو روز گریه می کردم و به مامانم می گفتم من یه ماگل احمقم
  خلاصه که گوش دادن به پادکستتون وسط این همه شلوغی و غرق شدن تو این دنیای واقعی و بچه داری ،انگار دوباره زندگی رو تو من دمید…..
  ممنون از همتون❣

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری مشخص شده‌اند *