در بیست و یکمین قسمت از فصل سوم پادکست لوموس به سراغ بررسی «راز هرماینی» یعنی استفاده از زمان‌برگردان رفتیم. توی این قسمت میلاد، خشایار، شادی و امید به همراه مهمون این قسمت مرضیه صادقی عزیز با هم درباره‌ی اتفاقات عجیب این فصل مثل استفاده از زمان‌برگردان و عجایب سفر در زمان و ساخت پاترونوس صحبت می‌کنند.

فلایتیو اسپانسر این قسمت از لوموسه.

مرضیه صادقی امروز دوباره مهمون پادکست لوموس شده. مرضیه صاحب پادکست فیکشن و از طرفدارهای پر و پاقرص هری پاتره. مرضیه ادبیات داستانی خونده و در زمینه نویسندگی و نقد ادبی فعالیت می‌کنه. کانال یوتوب فیکشن هم در مورد داستان‌های واقعی ترسناکه که البته مناسب افراد زیر ۱۶ سال نیست.

پادکست لوموس برای ادامه فعالیت خودش به کمک شما نیاز داره. اگر دوست داشتید می‌تونین از طریق این لینک از ما حمایت مالی کنین. و اگر محصول یا خدماتی دارید که فکر می‌کنید پادکست لوموس می‌تونه بستر مناسبی برای معرفیش به مخاطبین باشه، از طریق این لینک خودتون رو به ما معرفی کنید.

لطفا جهت کمک به ارتقای کیفیت پادکست لوموس و انتقال دیدگاه‌های خود به ما در این پرسشنامه کوتاه که ویژه فصل سوم پادکست لوموس تهیه شده شرکت کنید.

جهت ارتباط با ما می‌توانید از طریق podcast@wizardingcenter.com یا توییتر و اینستاگرام در ارتباط باشید.

اجراکنندگان: خشایار، شادی، امید و میلاد
مهمان: مرضیه صادقی
مترجم: حسین غریبی
آهنگساز:
علی خانی
طرح کاور:
Jim Kay © Bloomsbury Publishing Inc
کپی‌رایت:
Warner Bros and J.K.Rowling
ارائه‌ای از وب‌سایت مرکز دنیای جادوگری و دمنتور

۳ دیدگاه

  1. سلام بچه‌ها! دمتون گرم! درباره‌ی اشاره‌ی مستقیم به استفاده‌ی دامبلدور از ذهن جویی، بیشتر اوقاتی که هری در کنار دامبلدور بود، رولینگ گفته که حس می‌کرد می‌تونه اعماق وجودش رو ببینه؛در کتاب شاهزاده‌ی دورگه هم خود دامبلدور به هری میگه که به ازکابان میره و مورفین (دایی ولدی) رو ذهن‌جویی می‌کنه تا بتونه خاطره‌ی دیدارش با ولدی رو از ذهنش بیرون بکشه.فکر می‌کنم همون طور که گفتین، ذهن‌جویی از سیریوس براش مثه آب خوردن بوده.

  2. درود به شما
    در رابطه با دامبلدور، از دید من دامبلدور همون ۱۲ سال پیش هم باور نکرده بود که سیریوس این کارا رو کرده باشه. فقط نمی تونست توضیح بده که چطور این اتفاقا افتاده. اگر هم در وزارتخانه شهادتی داده، صرفا حرف راستی (از نظر خودش) بوده که زده. چون اگر اشتباه نکنم تصمیم گیری درباره اینکه رازدار پیتر باشه در آخرین لحظه و با پیشنهاد سیریوس انجام شده و با این کار در واقع دامبلدور رو هم دور زدن. برای همین آلبوس شهادت دروغی نداده (از نظر خودش البته) چون اطلاع نداشته.
    برای همینه که حرفای سیریوس و بچه ها رو به راحتی باور می کنه. در واقع معمای ۱۲ ساله برای دامبلدور هم حل میشه.

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری مشخص شده‌اند *