در پایان فصل سوم پادکست لوموس هستیم و حالا نگاهی به فیلم سینمایی هری پاتر و زندانی آزکابان میندازیم. در این قسمت به بررسی این فیلم می‌پردازیم و در مورد تمام نکته‌های پشت‌صحنه‌ی فیلم سینمایی زندانی آزکابان صحبت می‌کنیم.

اسپانسر این قسمت از پادکست لوموس انتشارات پیدایش هست.

پادکست لوموس برای ادامه فعالیت خودش به کمک شما نیاز داره. اگر دوست داشتید می‌تونین از طریق این لینک از ما حمایت مالی کنین. و اگر محصول یا خدماتی دارید که فکر می‌کنید پادکست لوموس می‌تونه بستر مناسبی برای معرفیش به مخاطبین باشه، از طریق این لینک خودتون رو به ما معرفی کنید.

لطفا جهت کمک به ارتقای کیفیت پادکست لوموس و انتقال دیدگاه‌های خود به ما در این پرسشنامه کوتاه که ویژه فصل سوم پادکست لوموس تهیه شده شرکت کنید.

جهت ارتباط با ما می‌توانید از طریق podcast@wizardingcenter.com یا توییتر و اینستاگرام در ارتباط باشید.

اسپانسر: انتشارات پیدایش
اجراکنندگان: خشایار، شادی، امید و میلاد
آهنگساز: علی خانی
کپی‌رایت:
Warner Bros and J.K.Rowling
ارائه‌ای از وب‌سایت مرکز دنیای جادوگری و دمنتور

۴ دیدگاه

 1. سلام خسته نباشید و ممنون.من حقیقتا منتظر دوتا اپیزود ویژه ام ک تعجبمه هنوز درباره اش صحبت نکردید.یکی بررسی کامل فیلم اسرار دامبلدور یکی هم بررسی و صحبت درباره برنامه تجدید دیدار ۲۰ سالگی.چون وقتی خبرش اومد درباره اخبارش اپیزود ویژه رفتید ولی بعد از پخشش درباره خودش نرفتید مثل فیلم اسرار دامبلدور.خیلی ممنون. یک مسئله دیگ ک اپیزود ویژه درباره دیگر محصولات این دنیا مثل گیم برید چون گاها درباره شون حرف میزنید خیلی ناآشناست برام بعضی هاشون.بازم ممنون

 2. سلام خسته نباشید
  ممنون از زحماتی که کشیدین . این فصل عالی بودین و واقعا نوری در تاریکی‌ها بودین برامون.
  یه انتقاد داشتم از این اپیزود اینکه این فیلم علیرغم همه تعاریفی که کردین، ضعفهایی هم تو داستان داره که زیاد ازشون صحبت نشد . به سوتی مواجهه هری با بوگارت اشاره گذرا کردین در حالی که واقعا ایراده بعد از غارتگرها اصلا صحبت نشده. یکی هم صحنه دفاع اسنیپ از بچه هاست که واقعا توجیهی ندارد یه جوری انگار «تطهیر» اسنیپ بود . یه مورد هم حذف صحبتهای بسیار مهم دامبلدور با هریه
  جدای از این مسائل برای من هم خوش ساخت ترین فیلم هست .
  باز هم ممنونم ازتون و بیصبرانه منتظر شروع فصل بعد هستم

 3. درود به شما
  یه انتقاد می خوام بکنم از آقا میلاد عزیز. ببین میلاد جان، از اپیزود فیلم جام آتش رادیو دمنتور تا این اپیزود هر جا صحبت فیلم و موسیقی جام آتش شد شما چنان حمله کردی بهش گویی سکندرشاه به ملک ایران. من بعد شنیدن این اپیزود و جایی که شما درباره موسیقی جام آتش حرف می زدی، دوباره رفتم و اون آلبوم رو گوش دادم. من که عاشق آلبوم موسیقی متن جام آتشم، انقدر به حرفاتون اعتماد دارم که به گوشام شک کردم که نکنه واقعا چیزی توی اون آلبوم نبود. برای همین دوباره گوش دادم. ولی میلاد جان، برادر من، پاتریک دویل رو «مقصر» نمی دونی؟ مقصر چی نمی دونی؟
  یا جلوترش گفتی «موسیقی این فیلم هیچی نداشت.» (!!!!!) بنده ی خدا باید دیگه چیکار می کرد برای موسیقی این فیلم؟ این همه آهنگ متفاوت. تم های متفاوت که در عین تفاوت، همگی انسجامی دارن و طوری ویژه هستن که هر قطعه‌ی این آلبومو بشنوی متوجه میشی که مال جام آتشه. من با بخشی از حرف امید موافقم که گفت موسیقی روی فیلم نشسته. دقیقا همینه. کاری به خود فیلم ندارم ولی موسیقی جام آتش از دید من بهترین هماهنگی با فیلم رو توی کل فرنچایز داره.
  احساس من اینه که ایرادها و ضعف های فیلم جام آتش، روی قضاوت میلاد عزیز درباره موسیقی این فیلم هم تاثیر گذاشته. برای همین پیشنهاد می کنم میلاد جان، که یه بار دیگه هم آلبوم جام آتش رو بدون پیش داوری گوش کن. میدونم که بارها گوش کردی. اما یه بار دیگه به پیشنهاد این کوچیکت، گوش کن.

  سپاس از شما

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری مشخص شده‌اند *