در قسمت دوازدهم از بررسی کتاب جام آتش در پادکست لوموس سراغ فصل «تورنمنت سه جادوگر» رفتیم. تو این فصل که بنای داستان اصلی این کتاب گذاشته شده و برگزاری تورنمنت سه جادوگر به طور رسمی اعلام می‌شه، همراه با امید، سحر و میلاد، درباره‌ی این تورنمنت صحبت می‌کنیم و گریزی هم به حواشی این فصل که پیرامون نحوه‌ی برخورد دامبلدور با الف‌های خونگی هاگوارتس هست، می‌زنیم.

اجراکنندگان: سحر، امید و میلاد
راوی: شادی
مترجم: حسین غریبی
آهنگساز:
علی خانی
طرح کاور:
Jim Kay © Bloomsbury Publishing Inc
کپی‌رایت:
Warner Bros and J.K.Rowling
ارتباط با ما: podcast@wizardingcenter.com (توییتر و اینستاگرام)
حمایت مالی از پادکست لوموس
اسپانسرشیپ در پادکست لوموس
ارائه‌ای از وب‌سایت مرکز دنیای جادوگری و دمنتور

۴ دیدگاه

  1. درباره اینکه چرا دامبلدور به جن های خونگی بیشتر بها نداد یا مثلا بهشون حقوق نداد.

    دامبلدور خزانه دار یا مدیر مالی هاگوارتز نبوده. دامبلدور هم برای مدیریتش حقوق دریافت می کرده. اگه به دابی پیشنهاد حقوق داد، از روی ترحم و مهربانی اش بود. فکر کنید صدها جن خانگی در مدرسه هست. اگه دامبلدور بخواد به هرکدوم هفته ای دو سه گالیون بده، چه مبلغ هنگفتی در ماه فقط برای جن های خانگی صرف میشه !

    چنین بودجه ای برای مدرسه هاگوارتز نیست. حتی برای دانش آموزان بی بضاعت هم که بودجه ناچیزی اختصاص میدن، صرفا برای خرید وسایل دست دوم کفاف میده.

    به همه اینا اضافه کنید که خود جن های خانگی هم از این چیزا نمیخوان .

  2. سلام به شما ۴ پاترهد عزیزدل، من الان که این کامنت و میذارم هنوز دارم قسمت ۱۲ از فصل ۳ رو گوش میدم و چون تو اسپاتیفای امکان گذاشتن کامنت نیست برای اولین بار اومدم اینجا بالاخره تا ازتون از صمیم قلب تشکر کنم و بگم گوش دادن به شما تو طول روز و حین انجام دادن کارای دیگه بی نهایت لذت بخشه و واقعا قشنگه که ما به زبان خودمون هم پادکست هری پاتر درجه یک داریم، مرسی ازتون، امیدوارم هرجا هستین دلتون شاد و موفق باشین

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری مشخص شده‌اند *