من یک اسلیترینی هستم :)

mrh91011

پرستار. 1377/شهریور. داراب،فارس.

چوب چوب‌دستی من سپیدار:

چوب مناسب چوب‌دستی سازی درخت سپیدار سفید و خوش طرح است و همه‌ی چوب‌دستی‌سازها به خاطر شباهتش به عاج فیل و عملکرد جادویی معمولا خارق‌العاده‌اش، ارزش زیادی برای آن قائل می‌شوند. صاحب شایسته چوب‌دستی سپیدار معمولا یک دوئل‌کننده ماهر است یا مقدر شده که اینطور باشد، زیرا چوب‌دستی سپیدار یکی از آن چوب‌دستی‌هایی است که مخصوصا مناسب جادوهای نظامی و جنگی است. مشهور است که یک باشگاه دوئل بد نام و مرموز قرن هجدمی که نام خود را نیزه‌های نقره‌ای گذاشته بوده، تنها کسانی را می‌پذیرفته که چوب‌دستی سپیدار داشته‌ باشند. بر اساس تجربه من صاحبان چوب‌دستی‌های سپیدار معمولا افرادی با ذهن نیرومند و مصمم هستند و بیش از بقیه جذب ماموریت‌ها و دستورات جدید می‌شوند: این چوب‌دستی برای انقلابیون است.

مغز چوب‌دستی من تک‌شاخ:

موی تک‌شاخ معمولاً پایدارترین جادوها را تولید می‌کند، و کمتر از همه تحت‌الشعاع نوسانات و انسدادها قرار می‌گیرد. چوبدستی‌هایی که مغز تک‌شاخ دارند به طور کلی سخت‌تر از بقیه به جادوی سیاه روی می‌آورند. این چوبدستی‌ها وفادارتر از همه هستند، و معمولاً به اولین صاحب خود به شدت وفادار می‌مانند، چه جادوگر یا ساحره‌ی ورزیده‌ای باشد و چه نباشد.

نقاط ضعف جزئی موی تک‌شاخ آن است که آن‌ها قدرتمند‌ترین چوبدستی‌ها را نمی‌سازند (هر چند ممکن است جنس چوبدستی آن را جبران کند) و این که اگر شدیداً به صوت اشتباه استفاده شوند دچار سرخوردگی می‌شوند، به این معنی که ممکن است مو «بمیرد» و لازم باشد که آن را جایگزین کرد.