از امروز کتاب مصور فارسی «هری پاتر و سنگ جادو» رو به فارسی و با ترجمه حسین غریبی در فروشگاه دمنتور عرضه می‌کنیم.

کتاب مصور هری پاتر و سنگ جادو در سال ۲۰۱۵ منتشر شد و تاکنون پنج جلد از آن با نقاشی‌های شگفت‌انگیز جیم کِی منتشر شده است. این کتاب حاوی متن کامل داستان به قلم جی. کی. رولینگ است و به بیش از دویست نقاشی رنگی زیبا مزین شده است.

ما برای اولین بار در ایران نسخه فارسی این کتاب را با صفحه‌آرایی و طرح جلد اصلی منتشر کرده‌ایم. در صفحه‌آرایی و طراحی جلد کتاب سعی شده بیشترین وفاداری ممکن به کتاب اصلی را داشته باشیم. با توجه به تفاوت ابعاد کتاب در ایران و اروپا، با محدودیت‌هایی مواجه بودیم که برخلاف ناشرانی که کتاب انگلیسی را در ایران چاپ می‌کنند، بدون دست‌کاری و تغییر ابعاد نقاشی‌ها، سعی کرده‌ایم از نقاشی‌های اصلی استفاده کنیم تا تصویر نه ناقص‌تر، بلکه کامل‌تر از نسخه اصلی باشد و این را با دقت در جلد کتاب نیز متوجه خواهید شد.

در خصوص صحافی و قیمت کتاب، به دلیل عدم دسترسی به امکاناتی که ناشران مطرح کشور از آن برخوردارند، چاپ به صورت دیجیتال انجام شده و هزینه بالایی داشته و صحافی نیز به‌صورت ماشینی نیست.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ترجمه این کتاب می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

کتاب مصور هری پاتر و سنگ جادو به فارسی

آخرین خبرها از چاپ کتاب هری پاتر و تالار اسرار با ترجمه حسین غریبی

کتاب هری پاتر تالار اسرار با ترجمه حسین غریبی تمام مراحل ترجمه و ویرایش و صفحه‌آرایی را پشت‌سر گذاشته و در حال حاضر در دست چاپ است.

با همراهی شما، در آینده کتاب‌های فارسی و انگلیسی دیگری نیز برای اولین بار در فروشگاه دمنتور عرضه خواهد شد. منتظر باشید.

۲ دیدگاه

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری مشخص شده‌اند *