یکی از قابلیت‌های جالب وب‌سایت دنیای جادوگری، امکان تعیین سپر مدافع است. شما می‌توانید با شرکت در آزمونی جذاب ببینید که سپر مدافع‌تان چه حیوانی است.

برای تعیین سپر مدافع‌تان ابتدا باید در سایت دنیای جادوگری حساب کاربری داشته باشید. اگر تا به حال حساب نساخته‌اید، به کمک این مطلب، یک حساب کاربری بسازید. پس از ورود به سایت به پروفایل‌تان رفته و کمی در صفحه پایین بروید تا با چنین تصویری مواجه شوید. روی دکمه‌ی Discover Your Patronus کلیک کنید.

آزمون تعیین سپر مدافع با آزمون‌های دیگر سایت دنیای جادوگری متفاوت است و فضایی جذاب و تعاملی دارد. توصیه می‌کنیم که با هدفون این آزمون را بدهید تا از صداهای مرموز و جذاب کار شده در آن لذت ببرید.

در این صفحه از شما خواسته می‌شود بر اساس احساسات‌تان به سوالات پاسخ دهید. روی Begin کلیک کنید.

سوالات این آزمون با سایر آزمون‌ها متفاوت است. ابتدا از شما خواسته می‌شود که به شادترین خاطره‌تان فکر کنید و در هر مرحله یک سری کلمات برایتان نمایش داده می‌شود و باید کلمه‌ای را انتخاب کنید که بیشتر به حس‌تان نزدیک است. توجه کنید که باید سریع به سوالات پاسخ دهید و زیاد فکر نکنید، زیرا در آن صورت پاسخ‌تان قبول نمی‌شود. این آزمون سرعت اینترنت متوسط روبه‌بالایی نیاز دارد و اگر اینترنت‌تان کند باشد ممکن است حین آن با مشکل مواجه شوید.

آن‌قدر به سوالات پاسخ دهید و در جنگل پرپیچ‌وخم پیش بروید تا به صفحه‌ای مشابه تصویر بالا برسید. اینجا از شما خواسته می‌شود کلیک کنید و نشانگر ماوس را روی صفحه نگه دارید و بکشید. در نهایت سپر مدافع‌تان مشخص می‌شود.

اگر می‌خواهید راجع به سپر مدافع اطلاعات بیشتری کسب کنید، این نوشته‌ی رولینگ را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید
چطور چوب‌دستی‌مان را پیدا کنیم؟

تا به حال کنجکاو شده‌اید که اگر در دنیای جادویی هری پاتر زندگی می‌کردید، چه چوب‌دستی‌ای نصیبتان می‌شد؟ خب، وب‌سایت ادامه مطلب

چطور در دنیای جادوگری حساب کاربری بسازیم؟

اگر بخواهید از قابلیت‌های وب‌سایت دنیای جادوگری مانند مراسم گروه‌بندی، تعیین چوب‌دستی و سپر مدافع استفاده کنید، ابتدا باید یک ادامه مطلب

۲۹ دیدگاه

 1. YOUR FAVOURITES

  We all have our favourites. What are yours?

  توی سایت اصلی اولین گزینه ای که میاد اینه
  بعد چوب جادویی
  بعد سپر مدافع

  اولی چیه و چ کاربردی داره ممنون میشم توضیح بدید
  باتشکر

  1. تا اونجایی که من فهمیدم یک سری علایقتونو از لیست انتخاب می کنین و می تونید با سه تا از علایقتون و و اسم خودتون و گروهتون یه عکس درست کنین که بیشتر به درد اینستاگرام و پروفایل می خوره

 2. چرا من نمیتونم ثبت نام کنم ؟ ایمیلو میزنم با رمز عبورو نمیشه چراااااااااااااااااااا:(((((

  1. دوست عزیز اگه میخواین که کسی بتونه راهنمایی‌تون کنه، باید مشکلتون رو واضح بگین
   مطمئنید که توی سایت مربوطه ثبت نام کردین؟ ما برای ثبت نام در سایت یه آموزش اینجا گذاشتیم. یه بررسی بکنین اگه ثبت نام کردین بیاین دقیق مشکلتون رو برامون بگین تا راهنمایی‌تون کنیم:
   https://wizardingcenter.com/howto/how-to-create-an-account/

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری مشخص شده‌اند *