من یک اسلیترینی هستم :)

F.Pendragon

ساحره‌ای در خانه ی درختی تسخیر شده؛

چوب چوب‌دستی من راش:

فرد کاملا هماهنگ با چوب‌دستی راش اگر جوان باشد، عاقل‌تر از سن و سالش و اگر بالغ باشد، سرشار از درک و تجربه است. چوب‌دستی‌های راش برای افراد متعصب و کوته فکر بسیار ضعیف عمل می‌کنند. آن دسته از ساحران و ساحره‌هایی که بدون انطباق کامل با چوب‌دستی راش آن را در دست بگیرند (هنوز هم افراد زیادی آرزوی داشتن چوب‌دستی‌ای از جنس مرغوب‌ترین، شکوهمندانه‌ترین و با ارزش‌ترین چوب چوب‌دستی را دارند)، معمولا خودشان را به خانه اساتید چوب‌دستی‌سازی مانند من می‌رسانند و می‌خواهند دلیل کمبود قدرت چوب‌دستی زیبایشان را بدانند. زمانی که انطباق به خوبی صورت بگیرد، چوب‌دستی راش مستعد هنرمندی و ظرافتی است که به ندرت در دیگر چو‌ب‌ها دیده می‌شود و از همین حیث شهرت فراوانی دارد.

مغز چوب‌دستی من اژدها:

غالباً، ریسه‌ی قلب اژدها قدرتمندترین چوبدستی‌ها را می‌سازد، چوبدستی‌هایی که قادر به اجرای پرزحمت‌ترین افسون‌ها است. چوبدستی‌های اژدها این قابلیت را دارند که سریع‌تر از انواع دیگر یاد می‌گیرند. در صورتی که با پیروزی بر صاحب قبلی آن به دست آیند می‌توانند وفاداری خود را تغییر دهند، اما همیشه به شدت به صاحب فعلی خود وفادار هستند.

تجربه نشان داده چوبدستی اژدها راحت‌تر از بقیه به جادوی سیاه متمایل می‌شود، هر چند این کج‌روی به خودی خود توسط چوبدستی انجام نمی‌شود. همچنین از بین سه مغز بیشتر از بقیه نسبت به حوادث تأثیرپذیر است، و کمی دمدمی مزاج است.