من یک گریفیندوری هستم :)

"You might belong in Gryffindor, Where dwell the brave at heart,Their daring, nerve, and chivalry Set Gryffindors apart"

چوب چوب‌دستی من آبنوس:

این چوب سیاه رنگ ظاهر و شهرتی تحسین‌برانگیز دارد و در سطح بالایی مناسب تمامی جادوهای مبارزه‌ای و تغییر شکل است. آبنوس در دستان کسانی خوشحال و شاد است که شجاعت خودشان بودن را دارند. دارندگان چوب‌دستی آبنوس که معمولا افراد ناسازشگر، منحصر به فرد و کسانی هستند که به راحتی با شرایط ناآشنا کنار می‌آیند، هم در میانِ رده‌های مختلف محفل ققنوس و هم در بین مرگ‌خواران دیده می‌شوند. بر اساس تجربه من چوب‌دستی آبنوس با کسانی به خوبی هماهنگ می‌شود که بدون توجه به فشارهای بیرونی، به عقایدشان عمیقا پایبند هستند و به راحتی از اهدافشان دست نمی‌کشند.

مغز چوب‌دستی من اژدها:

غالباً، ریسه‌ی قلب اژدها قدرتمندترین چوبدستی‌ها را می‌سازد، چوبدستی‌هایی که قادر به اجرای پرزحمت‌ترین افسون‌ها است. چوبدستی‌های اژدها این قابلیت را دارند که سریع‌تر از انواع دیگر یاد می‌گیرند. در صورتی که با پیروزی بر صاحب قبلی آن به دست آیند می‌توانند وفاداری خود را تغییر دهند، اما همیشه به شدت به صاحب فعلی خود وفادار هستند.

تجربه نشان داده چوبدستی اژدها راحت‌تر از بقیه به جادوی سیاه متمایل می‌شود، هر چند این کج‌روی به خودی خود توسط چوبدستی انجام نمی‌شود. همچنین از بین سه مغز بیشتر از بقیه نسبت به حوادث تأثیرپذیر است، و کمی دمدمی مزاج است.