من یک اسلیترینی هستم :)

چوب چوب‌دستی من بید:

بید نوعی غیرمعمول در انواع چوبدستی است که قدرت درمانی هم دارد و طبق تجربیاتی که داشته‌ام، صاحب ایده‌آل برای چوبدستی بید، غالبا احساس نوعی نا‌امنی (معمولا بی‌دلیل) می‌کند، هرچند ممکن است سعی کند احساس خود را مخفی کند. با این وجود، بسیاری از مشتریان بی‌پروای من (تحت تاثیر چهره‌ی جذاب خود و شهرت بالایشان در استفاده از جادوهای پیشرفته‌ی غیر کلامی)، اصرار به امتحان کردن چوبدستی بید را دارند. چوبدستی‌های من به جای آن افرادی که فکر می‌کنند کمتر چیزی باقی مانده تا بخواهند یاد بگیرند، همواره کسانی را انتخاب می‌کنند که قابلیت‌های بسیار بالایی داشته باشند. این ضرب‌المثل همیشه در خانواده‌ی من نقل می‌شد که هر کس به دورترین نقاط سفر کند، بیشترین بهره را از بید خواهد برد.

مغز چوب‌دستی من اژدها:

غالباً، ریسه‌ی قلب اژدها قدرتمندترین چوبدستی‌ها را می‌سازد، چوبدستی‌هایی که قادر به اجرای پرزحمت‌ترین افسون‌ها است. چوبدستی‌های اژدها این قابلیت را دارند که سریع‌تر از انواع دیگر یاد می‌گیرند. در صورتی که با پیروزی بر صاحب قبلی آن به دست آیند می‌توانند وفاداری خود را تغییر دهند، اما همیشه به شدت به صاحب فعلی خود وفادار هستند.

تجربه نشان داده چوبدستی اژدها راحت‌تر از بقیه به جادوی سیاه متمایل می‌شود، هر چند این کج‌روی به خودی خود توسط چوبدستی انجام نمی‌شود. همچنین از بین سه مغز بیشتر از بقیه نسبت به حوادث تأثیرپذیر است، و کمی دمدمی مزاج است.