من یک اسلیترینی هستم :)

چوب چوب‌دستی من فندق:

چوب‌دستی فندق که یک چوب‌دستی حساس است، عموما وضعیتِ احساسیِ دارنده خود را منعکس می‌کند و برای فردی بهترین عملکرد را دارد که می‌تواند احساسات خود را کنترل کند. اگر دارنده چوب‌دستی فندق اخیرا از کوره در رفته یا دچار غمی بزرگ شده باشد، سایر افراد باید هنگام استفاده از آن چوب‌دستی بسیار مراقب باشند زیرا چوب‌دستی چنین انرژی‌ای را جذب کرده و آن را به گونه‌ای غیر قابل پیش‌بینی تخلیه می‌کند. ویژگی مثبت چوب‌دستی فندق با وجود بد قلقی‌های جزئی‌اش، آن است که در دستان یک فرد حرفه‌ای توانایی اجرای جادوهای خارق‌العاده‌ای دارد و آنقدر به صاحبش وفادار و وابسته است که معمولا پس از مرگ دارنده‌اش «پژمرده» می‌شود (به این معنا که تمام جادویش را خارج کرده و دیگر عمل نمی‌کند و اگر به خود چوب‌دستی هنوز نیاز باشد عموما لازم است هسته و ملحقاتش را از آن خارج کرده و در چوب‌دستی دیگری به کار گرفته شود. اگر هسته آن موی تک‌شاخ باشد هیچ امیدی نیست؛ در این صورت چوب‌دستی تقریبا به طور کامل «مرده» است). علاوه بر این چوب‌دستی فندق توانایی منحصر به فردی در شناسایی آب‌های زیرزمینی دارد و اگر از روی چاه یا چشمه‌ی پنهانی عبور کند از خود دودهای نقره‌ای اشک شکل خارج می‌کند.

مغز چوب‌دستی من ققنوس:

این کمیاب‌ترین نوع مغز است. پرهای ققنوس توانایی اجرای وسیع‌ترین محدوده‌ی جادو را دارند، با این حال ممکن است بیشتر از تک‌شاخ یا اژدها طول بکشد تا این را بروز دهند. این چوبدستی‌ها بیشترین ابتکار عمل را از خود نشان می‌دهند، گاهی اوقات به خودی خود عمل می‌کنند، خصوصیتی که بسیاری از جادوگران و ساحره‌ها آن را دوست ندارند.

چوبدستی‌های پر ققنوس همیشه در زمینه‌ی انتخاب صاحبان خود سخت‌گیرتر از همه هستند، چرا که موجودی که پر از آن گرفته شده یکی از مستقل‌ترین و غیروابسته‌ترین موجودات دنیاست. مطیع کردن و شخصی‌سازی این چوبدستی‌ها سخت‌تر از همه است، و معمولاً وفاداری آنان را به سختی می‌توان برد.