من یک گریفیندوری هستم :)

_Maryam

دعوتنامه هاگوارتز کمی دیر به دستم رسید.⁩ و در حال حاضر همکار مادام پامفری هستم. ⁦^_^⁩

چوب چوب‌دستی من فندق:

چوب‌دستی فندق که یک چوب‌دستی حساس است، عموما وضعیتِ احساسیِ دارنده خود را منعکس می‌کند و برای فردی بهترین عملکرد را دارد که می‌تواند احساسات خود را کنترل کند. اگر دارنده چوب‌دستی فندق اخیرا از کوره در رفته یا دچار غمی بزرگ شده باشد، سایر افراد باید هنگام استفاده از آن چوب‌دستی بسیار مراقب باشند زیرا چوب‌دستی چنین انرژی‌ای را جذب کرده و آن را به گونه‌ای غیر قابل پیش‌بینی تخلیه می‌کند. ویژگی مثبت چوب‌دستی فندق با وجود بد قلقی‌های جزئی‌اش، آن است که در دستان یک فرد حرفه‌ای توانایی اجرای جادوهای خارق‌العاده‌ای دارد و آنقدر به صاحبش وفادار و وابسته است که معمولا پس از مرگ دارنده‌اش «پژمرده» می‌شود (به این معنا که تمام جادویش را خارج کرده و دیگر عمل نمی‌کند و اگر به خود چوب‌دستی هنوز نیاز باشد عموما لازم است هسته و ملحقاتش را از آن خارج کرده و در چوب‌دستی دیگری به کار گرفته شود. اگر هسته آن موی تک‌شاخ باشد هیچ امیدی نیست؛ در این صورت چوب‌دستی تقریبا به طور کامل «مرده» است). علاوه بر این چوب‌دستی فندق توانایی منحصر به فردی در شناسایی آب‌های زیرزمینی دارد و اگر از روی چاه یا چشمه‌ی پنهانی عبور کند از خود دودهای نقره‌ای اشک شکل خارج می‌کند.

مغز چوب‌دستی من تک‌شاخ:

موی تک‌شاخ معمولاً پایدارترین جادوها را تولید می‌کند، و کمتر از همه تحت‌الشعاع نوسانات و انسدادها قرار می‌گیرد. چوبدستی‌هایی که مغز تک‌شاخ دارند به طور کلی سخت‌تر از بقیه به جادوی سیاه روی می‌آورند. این چوبدستی‌ها وفادارتر از همه هستند، و معمولاً به اولین صاحب خود به شدت وفادار می‌مانند، چه جادوگر یا ساحره‌ی ورزیده‌ای باشد و چه نباشد.

نقاط ضعف جزئی موی تک‌شاخ آن است که آن‌ها قدرتمند‌ترین چوبدستی‌ها را نمی‌سازند (هر چند ممکن است جنس چوبدستی آن را جبران کند) و این که اگر شدیداً به صوت اشتباه استفاده شوند دچار سرخوردگی می‌شوند، به این معنی که ممکن است مو «بمیرد» و لازم باشد که آن را جایگزین کرد.