من یک اسلیترینی هستم :)

A poisonous snake

چوب چوب‌دستی من کاج:

چوب‌دستی کاج با آن خطوط صاف و منظمش همیشه صاحب مستقل و تنهایی را انتخاب می‌کند که معمولا به عنوان فردی گوشه‌گیر، کنجکاوی برانگیز و شاید مرموز شناخته می‌شود. چوب‌دستی‌های کاج دوست دارند که خلاقانه به کار گرفته شوند و بر خلاف برخی از چوب‌دستی‌ها، بدون هیچ مقاومتی خود را با روش‌ها و طلسم‌های جدید وفق می‌دهند. بسیاری از چوب‌دستی‌سازها اصرار دارند که چوب‌دستی‌های کاج می‌توانند عمر طولانی را در سرنوشت یک فرد تشخیص دهند و برای چنین فردی بهترین عملکرد را دارند. من نیز این موضوع را تایید می‌کنم زیرا من هم به شخصه هیچ صاحب چوب‌دستی کاجی را نمی‌شناسم که جوان مرگ شده باشد. چوب‌دستی کاج از آن دسته چوب‌دستی‌هایی است که بسیار به جادوهای غیرکلامی حساسند.

مغز چوب‌دستی من ققنوس:

این کمیاب‌ترین نوع مغز است. پرهای ققنوس توانایی اجرای وسیع‌ترین محدوده‌ی جادو را دارند، با این حال ممکن است بیشتر از تک‌شاخ یا اژدها طول بکشد تا این را بروز دهند. این چوبدستی‌ها بیشترین ابتکار عمل را از خود نشان می‌دهند، گاهی اوقات به خودی خود عمل می‌کنند، خصوصیتی که بسیاری از جادوگران و ساحره‌ها آن را دوست ندارند.

چوبدستی‌های پر ققنوس همیشه در زمینه‌ی انتخاب صاحبان خود سخت‌گیرتر از همه هستند، چرا که موجودی که پر از آن گرفته شده یکی از مستقل‌ترین و غیروابسته‌ترین موجودات دنیاست. مطیع کردن و شخصی‌سازی این چوبدستی‌ها سخت‌تر از همه است، و معمولاً وفاداری آنان را به سختی می‌توان برد.