من یک گریفیندوری هستم :)

hermiyon

من یک دختر هستنم

چوب چوب‌دستی من آلوچه جنگلی:

آلوچه جنگلی، که چوب چوب‌دستی‌ِ بسیار غیر معمولی‌ای است، به مناسب‌ترین چوب برای یک جنگجو مشهور بوده که از نظر من سزاوار این شهرت است. این الزاما بدان معنا نیست که صاحبش اهل جادوی سیاه است (هرچند غیر قابل انکار است که افرادی که دست به چنین جادوهایی می‌زنند قدرت حیرت‌‎آور چوب‌دستی آلوچه جنگلی را دوست دارند): می‌توانید چوب‌دستی‌های آلوچه جنگلی را هم بین کاراگاهان و هم بین ساکنان آزکابان بیابید. یکی از ویژگی‌های کمیاب بوته آلوچه جنگلی با خارهای شرورش آن است که خوش‌طعم‌ترین میوه‌هایش را پس از تحمل یخبندانی سخت به عمل می‌آورد و به نظر می‌رسد چوب‌دستی‌ای که از این چوب ساخته شده برای اینکه با صاحبش کاملا پیوند برقرار کند، لازم است با او خطرها یا دشواری‌هایی را پشت سر بگذارد. پس از این شرایط، چوب‌دستی آلوچه جنگلی تبدیل به خدمتگزار وفادار و وظیفه‌شناسی خواهد شد که هر کسی آرزویش را دارد.

مغز چوب‌دستی من تک‌شاخ:

موی تک‌شاخ معمولاً پایدارترین جادوها را تولید می‌کند، و کمتر از همه تحت‌الشعاع نوسانات و انسدادها قرار می‌گیرد. چوبدستی‌هایی که مغز تک‌شاخ دارند به طور کلی سخت‌تر از بقیه به جادوی سیاه روی می‌آورند. این چوبدستی‌ها وفادارتر از همه هستند، و معمولاً به اولین صاحب خود به شدت وفادار می‌مانند، چه جادوگر یا ساحره‌ی ورزیده‌ای باشد و چه نباشد.

نقاط ضعف جزئی موی تک‌شاخ آن است که آن‌ها قدرتمند‌ترین چوبدستی‌ها را نمی‌سازند (هر چند ممکن است جنس چوبدستی آن را جبران کند) و این که اگر شدیداً به صوت اشتباه استفاده شوند دچار سرخوردگی می‌شوند، به این معنی که ممکن است مو «بمیرد» و لازم باشد که آن را جایگزین کرد.