من یک اسلیترینی هستم :)

یلدا هستم عاشق هری پاتر و از کاربران قدیمی دمنتور

چوب چوب‌دستی من سدر:

هر بار که شخصی را با چوب‌دستی سدر می‌بینم، متوجه قدرت و صلابت شخصیت و وفاداری‌ غیر معمول در او می‌شوم. پدر من، جرویس اولیوندر، همیشه می‌گفت: «هیج وقت نمی‌تونی حمل‌کننده سدر رو گول بزنی» و من با او موافقم: چوب‌دستی سدر بی‌نقص‌ترین خانه برای خود را جایی می‌داند که در آنجا احساس و زیرکی وجود داشته باشد. من حتی پا را از پدرم فراتر می‌گذارم و می‌گویم که هنوز هیچ صاحب چوب‌دستی سدری ندیده‌ام که دوست داشته باشم با او در بیفتم، به خصوص اگر آسیبی به یکی از عزیزانش رسیده باشد. ساحر یا ساحره‌ای که به خوبی با سدر هماهنگ شده پتانسیل آن را دارد که تبدیل به دشمنی ترسناک شود و معمولا باعث تعجب شدید کسانی می‌شود که بدون فکر آن‌ها را به مبارزه طلبیده‌اند.

مغز چوب‌دستی من تک‌شاخ:

موی تک‌شاخ معمولاً پایدارترین جادوها را تولید می‌کند، و کمتر از همه تحت‌الشعاع نوسانات و انسدادها قرار می‌گیرد. چوبدستی‌هایی که مغز تک‌شاخ دارند به طور کلی سخت‌تر از بقیه به جادوی سیاه روی می‌آورند. این چوبدستی‌ها وفادارتر از همه هستند، و معمولاً به اولین صاحب خود به شدت وفادار می‌مانند، چه جادوگر یا ساحره‌ی ورزیده‌ای باشد و چه نباشد.

نقاط ضعف جزئی موی تک‌شاخ آن است که آن‌ها قدرتمند‌ترین چوبدستی‌ها را نمی‌سازند (هر چند ممکن است جنس چوبدستی آن را جبران کند) و این که اگر شدیداً به صوت اشتباه استفاده شوند دچار سرخوردگی می‌شوند، به این معنی که ممکن است مو «بمیرد» و لازم باشد که آن را جایگزین کرد.