من یک هافلپافی هستم :)

Albus Percival Wulfric Brian Dumbledore Remus John Lupin Severus Snape

چوب چوب‌دستی من گردو:

ساحره‌ها و جادوگران بسیار باهوش، در اولین تلاش خود برای خرید چوبدستی، می‌باسیت چوبدستی چوب گردو را امتحان کنند، زیرا که از هر ده مورد، نه نفر به جفت ایده‌آل خود می‌رسند. چوبدستی‌های گردو اغلب در دست نوآوران و مخترعین جادوگر یافت می‌شود. چوبدستی گردو، چوبی بسیار زیبا با توانایی غیرمعمول در سازگاری و تطابق پذیری است. هر چند باید این نکته را متذکر شد در حالی که تسلط بر بعضی از انواع چوبدستی به سختی صورت می‌پذیرد و ممکن است در اجرای بعضی از وردهایی که خلاف طبیعت چوبدستی است، مقاومت مشاهده گردد، چوبدستی‌های چوب گردو به محض اینکه مطیع صاحب خود شوند، هر دستوری که او بخواهد را اجرا می‌کنند و به فرد درخششی کامل در اجرای جادو عطا خواهند کرد. این خصوصیت باعث می‌شود تا در صورتی که چوبدستی متعلق به جادوگر یا ساحره‌ای بی وجدان باشد، آن را تبدیل به سلاحی مرگبار کند. در این حالت جادوگر و چوبدستی از یکدیگر و به نحوی ناسالم تغذیه می‌کنند.

مغز چوب‌دستی من تک‌شاخ:

موی تک‌شاخ معمولاً پایدارترین جادوها را تولید می‌کند، و کمتر از همه تحت‌الشعاع نوسانات و انسدادها قرار می‌گیرد. چوبدستی‌هایی که مغز تک‌شاخ دارند به طور کلی سخت‌تر از بقیه به جادوی سیاه روی می‌آورند. این چوبدستی‌ها وفادارتر از همه هستند، و معمولاً به اولین صاحب خود به شدت وفادار می‌مانند، چه جادوگر یا ساحره‌ی ورزیده‌ای باشد و چه نباشد.

نقاط ضعف جزئی موی تک‌شاخ آن است که آن‌ها قدرتمند‌ترین چوبدستی‌ها را نمی‌سازند (هر چند ممکن است جنس چوبدستی آن را جبران کند) و این که اگر شدیداً به صوت اشتباه استفاده شوند دچار سرخوردگی می‌شوند، به این معنی که ممکن است مو «بمیرد» و لازم باشد که آن را جایگزین کرد.