من یک هافلپافی هستم :)

چوب چوب‌دستی من آبنوس:

این چوب سیاه رنگ ظاهر و شهرتی تحسین‌برانگیز دارد و در سطح بالایی مناسب تمامی جادوهای مبارزه‌ای و تغییر شکل است. آبنوس در دستان کسانی خوشحال و شاد است که شجاعت خودشان بودن را دارند. دارندگان چوب‌دستی آبنوس که معمولا افراد ناسازشگر، منحصر به فرد و کسانی هستند که به راحتی با شرایط ناآشنا کنار می‌آیند، هم در میانِ رده‌های مختلف محفل ققنوس و هم در بین مرگ‌خواران دیده می‌شوند. بر اساس تجربه من چوب‌دستی آبنوس با کسانی به خوبی هماهنگ می‌شود که بدون توجه به فشارهای بیرونی، به عقایدشان عمیقا پایبند هستند و به راحتی از اهدافشان دست نمی‌کشند.

مغز چوب‌دستی من ققنوس:

این کمیاب‌ترین نوع مغز است. پرهای ققنوس توانایی اجرای وسیع‌ترین محدوده‌ی جادو را دارند، با این حال ممکن است بیشتر از تک‌شاخ یا اژدها طول بکشد تا این را بروز دهند. این چوبدستی‌ها بیشترین ابتکار عمل را از خود نشان می‌دهند، گاهی اوقات به خودی خود عمل می‌کنند، خصوصیتی که بسیاری از جادوگران و ساحره‌ها آن را دوست ندارند.

چوبدستی‌های پر ققنوس همیشه در زمینه‌ی انتخاب صاحبان خود سخت‌گیرتر از همه هستند، چرا که موجودی که پر از آن گرفته شده یکی از مستقل‌ترین و غیروابسته‌ترین موجودات دنیاست. مطیع کردن و شخصی‌سازی این چوبدستی‌ها سخت‌تر از همه است، و معمولاً وفاداری آنان را به سختی می‌توان برد.