من یک ریونکلایی هستم :)

neena

She's mad but she's magic. There's no lie in her fire. - لینک شخصی من

چوب چوب‌دستی من کاج نوئل:

چوبدستی‌سازان غیر متخصص، چوب کاج نوئل را دشوار فرض می‌کنند، که البته با این حرف حماقت خود را نشان می‌دهند. این کاملا صحت دارد که کار کردن با چوب کاج نوئل نیاز به مهارتی ویژه دارد که بدون آن چوبدستی‌های تولید شده بد‌-‌همسان با ماهیتی محتاط و عصبی خواهند بود که اگر به دست فردی بی‌تجربه بیافتند، می‌توانند خطرناک باشند. چوبدستی کاج نوئل نیاز به دستی ماهر دارد زیرا که به نظر می‌رسد این چوبدستی در اغلب موارد به تشخیص خود برداشتی انحصاری از اجرای جادو هنگام فراخوانی وردها و طلسم‌ها دارد. با این حال، هنگامی که چوبدستی کاج نوئل با جفت خود آشنا می‌شود (که بنا بر تجربه‌ی من، اکثرا جادوگری جسور و شوخ طبع خواهد بود)، به شدت یاری‌رسان، فوق‌العاده وفادار به صاحب خود و با توانایی بالا در اجرای جادوهای پر زرق و برق و نمایشی خواهد بود.

مغز چوب‌دستی من ققنوس:

این کمیاب‌ترین نوع مغز است. پرهای ققنوس توانایی اجرای وسیع‌ترین محدوده‌ی جادو را دارند، با این حال ممکن است بیشتر از تک‌شاخ یا اژدها طول بکشد تا این را بروز دهند. این چوبدستی‌ها بیشترین ابتکار عمل را از خود نشان می‌دهند، گاهی اوقات به خودی خود عمل می‌کنند، خصوصیتی که بسیاری از جادوگران و ساحره‌ها آن را دوست ندارند.

چوبدستی‌های پر ققنوس همیشه در زمینه‌ی انتخاب صاحبان خود سخت‌گیرتر از همه هستند، چرا که موجودی که پر از آن گرفته شده یکی از مستقل‌ترین و غیروابسته‌ترین موجودات دنیاست. مطیع کردن و شخصی‌سازی این چوبدستی‌ها سخت‌تر از همه است، و معمولاً وفاداری آنان را به سختی می‌توان برد.