من یک ریونکلایی هستم :)

از دانش من بترس):

چوب چوب‌دستی من سدر:

هر بار که شخصی را با چوب‌دستی سدر می‌بینم، متوجه قدرت و صلابت شخصیت و وفاداری‌ غیر معمول در او می‌شوم. پدر من، جرویس اولیوندر، همیشه می‌گفت: «هیج وقت نمی‌تونی حمل‌کننده سدر رو گول بزنی» و من با او موافقم: چوب‌دستی سدر بی‌نقص‌ترین خانه برای خود را جایی می‌داند که در آنجا احساس و زیرکی وجود داشته باشد. من حتی پا را از پدرم فراتر می‌گذارم و می‌گویم که هنوز هیچ صاحب چوب‌دستی سدری ندیده‌ام که دوست داشته باشم با او در بیفتم، به خصوص اگر آسیبی به یکی از عزیزانش رسیده باشد. ساحر یا ساحره‌ای که به خوبی با سدر هماهنگ شده پتانسیل آن را دارد که تبدیل به دشمنی ترسناک شود و معمولا باعث تعجب شدید کسانی می‌شود که بدون فکر آن‌ها را به مبارزه طلبیده‌اند.

مغز چوب‌دستی من ققنوس:

این کمیاب‌ترین نوع مغز است. پرهای ققنوس توانایی اجرای وسیع‌ترین محدوده‌ی جادو را دارند، با این حال ممکن است بیشتر از تک‌شاخ یا اژدها طول بکشد تا این را بروز دهند. این چوبدستی‌ها بیشترین ابتکار عمل را از خود نشان می‌دهند، گاهی اوقات به خودی خود عمل می‌کنند، خصوصیتی که بسیاری از جادوگران و ساحره‌ها آن را دوست ندارند.

چوبدستی‌های پر ققنوس همیشه در زمینه‌ی انتخاب صاحبان خود سخت‌گیرتر از همه هستند، چرا که موجودی که پر از آن گرفته شده یکی از مستقل‌ترین و غیروابسته‌ترین موجودات دنیاست. مطیع کردن و شخصی‌سازی این چوبدستی‌ها سخت‌تر از همه است، و معمولاً وفاداری آنان را به سختی می‌توان برد.